استراماچونی باید تیم دوم هم بسازد

به گزارش راه ساری، استقلال در شرایطی بازی را به تیم ملی جوانان باخت که در این بازی یک گل دیگر هم از آریا برزگر خورد، اما داور گل او را مردود اعلام کرد. تیم ملی جوانان نبض بازی را در اختیار داشت و چند فرصت خوب دیگر هم برای گلزنی به دست آورد که به خاطر عجله در استفاده از موقعیت ها، آن ها را از دست داد.

استراماچونی باید تیم دوم هم بسازد

تیم جوانان ایران در آخرین بازی محبت آمیز پیش از حضور در بازی های انتخابی جام ملت ها در مصاف با ذخیره های استقلال به رجحان یک بر صفر رسید و این نتیجه نشان می دهد این تیم راستا آماده سازی را به درستی طی کرده و از هر نظر برای حضور در بازی ها آماده شده است، اما نتیجه ای که در این بازی رقم خورد یک روی دیگر هم دارد.

به گزارش خبر ورزشی، این نتیجه می تواند بیانگر این مسئله باشد که تیم دوم استقلال با تیم اصلی فاصله زیادی دارد؛ یا اینکه استقلال تیم خوبی روی نیمکت ندارد.

استقلال در شرایطی به تیم جوانان باخت که در ترکیب از بازیکنانی بهره می برد که حتی برخی از آن ها برای تیم استقلال در لیگ برتر به میدان آمده بودند؛ بازیکنانی، چون مرتضی تبریزی، علی دشتی و میلیچ. دیگر بازیکنانی که برای استقلال در این بازی به میدان آمدند نام آشنا بودند که می توان به رضا آذری، محمد بلبلی، حسین پورحمیدی و... اشاره کرد.

به طور حتم تیم هایی، چون استقلال که به دنبال قهرمانی در لیگ برتر هستند، باید روی نیمکت هم از بازیکنان باکیفیتی بهره ببرند، چون بازیکنی که قرار است وارد زمین شود باید با نیت تغییر روند بازی وارد زمین شود. طبیعتاً اگر بازیکنی که روی نیمکت می نشیند ضعیف باشد، در صورت تعویض شدن تغییری در روند بازی ایجاد نخواهد کرد. تیمی به طور حتم قهرمان لیگ برتر می شود که علاوه بر زمین یک تیم خوب هم روی نیمکت داشته باشد. در این صورت دست سرمربی برای اجرای هر ایده ای باز خواهد بود و مربی می تواند مبتنی بر شرایط حریف طراحی استراتژی کند.

استقلال در شرایطی بازی را به تیم ملی جوانان باخت که در این بازی یک گل دیگر هم از آریا برزگر خورد، اما داور گل او را مردود گفت. تیم ملی جوانان نبض بازی را در اختیار داشت و چند فرصت خوب دیگر هم برای گلزنی به دست آورد که به خاطر عجله در استفاده از موقعیت ها، آن ها را از دست داد.

این بازی به طور حتم برای استراماچونی دستاورد های خوبی داشت. او که شناختش روی فوتبال ایران روز به روز بیشتر می شود، متوجه شد برای قهرمانی در لیگ برتر باید نیمکت تیمش را در فصل جابجایی تقویت کند، چون در این صورت دستش از تغییر روند بازی باز می ماند.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 6286

به "استراماچونی باید تیم دوم هم بسازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی باید تیم دوم هم بسازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید