استراماچونی برای قهرمانی ابزار می خواهد، مسئولیت مدیران بیشتر شد

به گزارش راه ساری، اکبر کارگرجم در مصاحبه با خبرنگاران گفت: به انتخاب استراماچونی حس خوبی دارم و فکر می کنم بتواند با این تیم پیروز گردد. بر خلاف خیلی ها که می گویند استقلال دیر استارت زد، فکر می کنم شروع تمرینات دیر نیست. هرچند بهتر بود حداقل یک هفته تمرینات زودتر شروع می شد، اما در این تایمی که شروع شده دیر نیست.

استراماچونی برای قهرمانی ابزار می خواهد، مسئولیت مدیران بیشتر شد

کاپیتان سابق آبی پوشان گفت: استراماچونی جوان هست، اما بی تجربه نیست. حضور او روی نیمکت تیمی به بزرگی اینترمیلان اتفاق خوبی است. باید جوانی اش را یک فاکتور مثبت ارزیابی کرد و جوانی و انرژیک بودن او را عاملی برای موفقیت استقلال در این فصل دانست.

وی اضافه نمود: البته بعد از بیان این صحبتهای مثبت، باید ابعاد دیگر این قضیه را هم آنالیز کرد و آن هم این است که یک مربی هرچقدر هم که توانمند باشد، باید ابزار موفقیت را داشته باشد. مدیران استقلال که استراماچونی را آوردند حالا در قبال او مسئولیت دارند و باید زمینه موفقیتش را فراهم نمایند. مربی برای موفقیت به ابزار احتیاج دارد.

کارگرجم در مورد روند نقل و انتقالاتی آبی پوشان بیان داشت: بازیکنانی که تاکنون جذب شده اند پتانسیل درخشیدن در استقلال را دارند، منوط به اینکه از نظر روحی بتوانند خودشان را با شرایط این تیم تطبیق دهند. بازی کردن در استقلال و پرسپولیس با دیگر تیم ها فرق دارد و بازیکنان جدید باید بر حاشیه های حضور در این تیم ها غلبه نموده و بتوانند هیجانات کاذب شان را مهار نمایند.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3533

به "استراماچونی برای قهرمانی ابزار می خواهد، مسئولیت مدیران بیشتر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی برای قهرمانی ابزار می خواهد، مسئولیت مدیران بیشتر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید