اسفندیاری: تثبیت و تداوم موفقیت های ووشو کار رئیس آینده را سخت خواهد کرد، قصد انصراف ندارم

به گزارش راه ساری، کاندیدای ریاست فدراسیون ووشو گفت: در حال حاضر با فدراسیون موفقی طرف هستیم که تثبیت و تداوم موفقیت های آن برای رئیس آینده کار سختی است.

اسفندیاری: تثبیت و تداوم موفقیت های ووشو کار رئیس آینده را سخت خواهد کرد، قصد انصراف ندارم

علی اسفندیاری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره ثبت نامش در انتخابات فدراسیون ووشو گفت: طی سالیان اخیر همواره در بخش فنی حضور داشتم و 10 سال در استان تهران و تقریباً همین مدت نیز با تیم دانشگاه آزاد همکاری داشتم. خدا را شکر با ادامه تحصیلات پیروز به اتمام دوره دکتری شدم و در کنار آن کارهای اجرایی انجام دادم و رئیس انجمن دانشگاه آزاد بودم. برای حضور در انتخابات پس از مشورت با اهالی این رشته به جمع بندی رسیدم که ورود کنم.

وی درباره اینکه در صورت تأیید صلاحیت تا انتها قصد ادامه حضور در انتخابات را دارد، گفت: تصمیمم در حال حاضر قطعی است و قصد انصراف ندارم، اما اگر ببینم کسی اصلح تر از من حضور دارد و برای ارتقای این رشته بیشتر تلاش خواهد کرد از حضورش استقبال و تصمیمات دیگری خواهم گرفت.

کاندیدای ریاست فدراسیون ووشو در مورد شرایط رئیس آینده این رشته بیان نمود: قطعاً رئیس بعدی کار سختی خواهد شد. از گذشته رؤسای قبلی فدراسیون ووشو و به خصوص علی نژاد همواره فرایند رو به رشدی را در این رشته داشته اند. در حال حاضر نیز با فدراسیون پیروزی طرف هستیم که تثبیت و تداوم این پیروزیت ها برای رئیس آینده کار سختی است. شاید کسب قهرمانی سخت باشد، اما تداوم آن سخت تر خواهد بود.

اسفندیاری با تأکید بر اینکه مدیر آینده باید فرایند مدیریتی علی نژاد را ادامه دهد، گفت: فرایند مدیریتی علی نژاد رو به رشد و خوب بوده است و عملکرد مدیریتی اش پیروز بود. رئیس آینده باید از تجربیات گذشته استفاده و این فرایند مدیریتی را با مقداری تغییر و تحول بنا بر صلاحدید خودش ادامه دهد.

آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8815

به "اسفندیاری: تثبیت و تداوم موفقیت های ووشو کار رئیس آینده را سخت خواهد کرد، قصد انصراف ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسفندیاری: تثبیت و تداوم موفقیت های ووشو کار رئیس آینده را سخت خواهد کرد، قصد انصراف ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید