اعتراضات پراکنده در تهران ، خالی کردن بار سنگ میان معترضین

به گزارش راه ساری، برخی از خیابان های تهران صبح امروز شاهد ترافیک شدید و حضور پراکنده شهروندان معترض به قیمت بنزین بود.

اعتراضات پراکنده در تهران ، خالی کردن بار سنگ میان معترضین

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، صبح امروز همزمان با اولین بارش برف و لغزندگی راه ها، ترافیک سنگینی در خیابان های اصلی شمال شهر ایجاد شده بود که همین امر به اعتراض مردم و پیاده شدن از ماشین ها و تجمعات پراکنده منجر شد.

در اتوبان امام علی بار سنگین ترافیک همزمان شد با شعار دادن جمعی از حاضرین و دعوت و تهییج و حتی تهدید راننده ها به خاموش کردن خودروها. نیروی انتظامی حمایت حمایت از جمله شعارهایی بود که مردم در بزرگراه امام علی می دادند. همزمان مأموران شهرداری نیز به بازسازی راه ها مشغول بود. به همین دلیل برخی راننده ها خودروی خود را کج پارک کرده و راه عبور سایر ماشین ها را بسته بودند که با ورود راهنمایی رانندگی با تاخیر چند ساعته راستا باز شد.

خبر دیگر از اتوبان امام علی خالی کردن یک کامیون سنگ در میان تجمع مردم است. این درحالی است که برخی مسؤولین امنیتی درباره خرابکاری و اقدامات سازمانی برای به انحراف کشیدن اعتراض مردم هشدار داده بودند.

در تقاطع تهران پارس و شهید باقری نیز عده ای تجمع کرده و با شعارهایی شبیه ایرانی باغیرت حمایت حمایت مردم را دعوت کردند که خودروهای خود را خاموش کنند. پس از مدتی راستا عبور و مرور به حالت عادی بازگشت.

عده ای در ترافیک سنگین صدر از ماشین پیاده شدند و راننده ها را به اعتراض و شعار دعوت کردند که مورد اقبال قرار نگرفت. اما چند سطح زباله را در میانه اتوبان آتش زدند. در اتوبان نیایش به سمت غرب نیز در ابتدای صبح 3 خودرو بزرگراه را بستند که ترافیک شدیدی ایجاد کرد اما دقایقی بعد با ورود مأموران راهنمایی و رانندگی این راستا بازگشایی شد.

در اتوبان همت چند دختر جوان با در دست دریافت پلاکارد با ما همراه شوید توجه راننده ها را به خود جلب کردند. اما ترافیک راستا همت با حضور مأموران شهرداری و شن ریزی آرام و روان گزارش شد.

در رباط کریم مأمورین ناجا راه را برای مردم باز کردند تا جمعیت با آرامش حرکت کنند و شعار دهند. در شهرقدس، اسلامشهر و دماوند نیز تجمعات پراکنده ای اجرا شده است. در اسلامشهر اقدام برای تخریب جایگاه بنزین صورت گرفت که با ورود نیروی انتظامی متعرضین پراکنده شدند.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 6657

به "اعتراضات پراکنده در تهران ، خالی کردن بار سنگ میان معترضین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراضات پراکنده در تهران ، خالی کردن بار سنگ میان معترضین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید