اعلام فراخوان حضور در بازار فیلم جشنواره کن از سوی بنیاد فارابی

به گزارش راه ساری، خبرگزاری خبرنگاران-شرکت های پخش بین الملل فیلم دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می توانند در زیر چتر سینمای ایران در بازار فیلم جشنواره کن 2022 حضور یابند.

اعلام فراخوان حضور در بازار فیلم جشنواره کن از سوی بنیاد فارابی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، این بنیاد همانند سال های گذشته با حمایت از شرکت ها و موسسات ایرانی فعال در حوزه پخش بین الملل، چتر سینمای ایران در بازار فیلم کن را خواهد داشت. به این منظور شرکت های فعال در عرصه پخش بین الملل که دارای اجازه فعالیت از سوی سازمان سینمایی هستند، می توانند درخواست رسمی خود برای حضور در بازار بین المللی فیلم کن را همراه با رزومه کاری و بعلاوه توضیح فعالیت های 3 سال اخیر خود به پست الکترونیک به نشانی اینترنتی [email protected] ارسال نمایند.

متقاضیان واجد شرایط تا چهارشنبه 17 فروردین 1401 می توانند مدارک خود را به نشانی فوق ارسال نمایند.

کمیسیون چتر سینمای ایران بازار فیلم کن 2022 معاونت امور بین الملل بنیاد فارابی پس از آنالیز و ارزیابی مدارک درخواست نمایندگان و بر اساس ظرفیت موجود، شرکت ها و موسسات منتخب را که می توانند با حمایت این بنیاد در بازار فیلم کن حضور یابند، اعلام خواهد نمود.

بنیاد سینمایی فارابی به روال سنوات گذشته با برپایی چتر سینمایی ایران در بازار جشنواره فیلم کن، بستر مناسبی برای حمایت از بخش های فعال در زمینه عرضه بین المللی فیلم های ایرانی فراهم می آورد.

هدف از حضور نهادها و شرکت های ایرانی، عرضه و پخش بین المللی فیلم های ایرانی به منظور روابط تجاری و فرهنگی، برقراری ارتباط با جشنواره های مهم فیلم جهت همکاری های مشترک، اقدام برای تعریف طرح های فراوری مشترک و توسعه همکاری های بین جشنواره ای است.

هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن در حال برنامه ریزی برای برپایی این رویداد سینمایی از (17 تا 28 می) برابر با 27 اردیبهشت تا 7 خرداد 1401 به صورت حضوری است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 خرداد 1401 بروزرسانی: 3 خرداد 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14567

به "اعلام فراخوان حضور در بازار فیلم جشنواره کن از سوی بنیاد فارابی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام فراخوان حضور در بازار فیلم جشنواره کن از سوی بنیاد فارابی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید