افزایش پاسخ به سوالات بیمه شدگان تأمین اجتماعی با توسعه مرکز 1420

به گزارش راه ساری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی پاسخگویی را از وظایف مهم این سازمان برشمرد و گفت: تلاش می کنیم هر بیمه شده در هر نقطه از کشور به راحتی پاسخ سوالات و درخواست خود را دریافت کند تا به هدف نهایی این سازمان که کسب رضایتمندی آن ها است، برسیم.

افزایش پاسخ به سوالات بیمه شدگان تأمین اجتماعی با توسعه مرکز 1420

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مصطفی سالاری در جلسه شورای راهبری مرکز ارتباطات و نظارت مردمی (1420) با بیان اینکه بسیاری از مقدمات توسعه این مرکز از نظر سخت افزار، نرم افزار و نیروی انسانی آماده شده است، اضافه نمود: طبیعتاً کاستی هایی هم وجود دارد که باید بازبینی و نسبت به رفع آن ها اقدام کنیم.

وی گفت: مرکز ارتباطات نقطه ارتباطی بین سازمان و مخاطبان است. مردم می توانند بدون مراجعه به سازمان ها از طرق مختلف مانند تلفن، پیامک، ایمیل و وب سرویس ها در خواست خود را ارائه و پاسخ لازم را دریافت کنند.

سالاری ادامه داد: با توسعه مرکز 1420 برای بهبود مستمر فرآیند ها باید آمادگی داشته باشیم. مسایلی که از سوی مخاطبان در تماس با این مرکز مطرح می شود باید با پاسخ فنی و کارشناسی روبرو شود و در نهایت منتج به بهبود فرایند و سیستم های این سازمان شود.

وی آموزش مستمر کاربران مرکز ارتباطات و نظارت مردمی سازمان تامین اجتماعی را مورد تاکید قرار داد و گفت: برگزاری دوره های آموزشی منظم برای کاربران و ارزیابی مستمر عملکرد این مجموعه انتظار داریم که تحول اساسی در پاسخگویی سازمان به جامعه ایجاد شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: قطعا با رونمایی از طرح توسعه مرکز ارتباطات و نظارت مردمی این سازمان با افزایش 5 برابری تماس های روزانه روبرو خواهیم شد و 4 هزار تماس روزانه با این مرکز به22 هزار تماس افزایش خواهد یافت. از این رو توان پاسخگویی مان را ارتقا می دهیم.

وی با بیان اینکه شخصا در مرکز ارتباطات و نظارت مردمی سازمان تامین اجتماعی حاضر خواهم شد و مستقیما با بیمه شدگان گفتگو خواهیم کرد، گفت: معاونین و مدیران سازمان حتما در این مرکز حضور می یابند و از نزدیک در جریان مسایل مخاطبان قرار می گیرند.

سالاری بابیان اینکه همچنین از ظرفیت شبکه های اجتماعی برای ارتباط با بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان و دریافت نظرات و مسایل آن ها استفاده خواهیم کرد، گفت: برای ارتقای پاسخگویی از ابزار های مختلف بهره می گیریم تا امکان طرح سئوال و دیدگاه شرکای اجتماعی فراهم باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، همچنین در این جلسه مدیران و کارشناسان حوزه های مختلف نظرات خود را در مورد پیشرفت توسعه مرکز ارتباطات و نظارت مردمی بیان کردند.

تور کیش: سفری هیجان انگیز به مروارید خلیج فارس

مجله سایه: گلچینی از بهترین های وب

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 12251

به "افزایش پاسخ به سوالات بیمه شدگان تأمین اجتماعی با توسعه مرکز 1420" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش پاسخ به سوالات بیمه شدگان تأمین اجتماعی با توسعه مرکز 1420"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید