امامی: از نظر بدنی آماده ام و فقط به کسب مدال جهانی کشتی فکر می کنم، امیدوارم سال تلخ و سختم با سکوی جهانی تمام گردد

به گزارش راه ساری، امامی، ملی پوش وزن 70 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد گفت: هر چند از نظر کشتی سال خوبی را پشت سر گذاشتم از نظر خانوادگی سال خوبی نبود و امیدوارم با مدال جهانی این سال تلخ را به اتمام برسانم.

امامی: از نظر بدنی آماده ام و فقط به کسب مدال جهانی کشتی فکر می کنم، امیدوارم سال تلخ و سختم با سکوی جهانی تمام گردد

یونس امامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص مسابقات دنیای پیش رو گفت: شرایط بدی نداریم، همه تمرینات سنگینی را پشت سر گذاشته ایم. سرمربی تیم ملی همه نکاتی که لازم بود را به ما گفته اند و حالا دیگر این ما هستیم که باید روی تشک کارمان را انجام دهیم. هر نکته ای که گفته شده و هر توصیه ای که کادرفنی به ما داشتند، دیگر باید از سوی ما مقابل حریف اجرا گردد.

وی که مدال های نقره نوجوانان و دو برنز جوانان و امیدهای دنیا را در کارنامه دارد، در مورد اولین حضورش در مسابقات دنیای بزرگسالان توضیح داد: من طلای دنیای ندارم. ان شاءالله که در بوداپست بتوانم این مدال را بگیرم. از نظر بدنی شرایط خوبی دارم. مشکل وزنی هم ندارم و به راحتی سر وزن می رسم.

امامی با اشاره به مشکلاتی که در یک سال اخیر پشت سر گذاشته، ادامه داد: از نظر کشتی سال خوبی را داشتم اما از نظر شخصی سال بسیار سختی بود. برادرم تصادف سنگینی داشت و چند ماه در کما بود و بعد از سه ماه به هوش آمد. حالا وضعیت خوب است اما همین مسئله از نظر روحی به شدت من را تحت تاثیر قرار داده بود، یک ماه پیش هم پسرعمویم را از دست دادم. حالا امیدوارم که این سال سخت و تلخ را با سکوی دنیای به سرانجام برسانم.

نفر سوم امیدهای دنیا در سال گذشته تاکید نمود: رسول خادم هر روز با ما در تمرینات صحبت می کرد و می گفت که خودتان را دست کم نگیرید، حریفان تان چیزی اضافه تر از شما ندارند. شما به اندازه قهرمان المپیک در تمرینات زحمت کشیده اید، پس همه شما می توانید با مدال از دنیای برگردید.

یونس امامی که برای اولین بار در وزن 70 کیلوگرم کشتی می گیرد، گفت: با این مسئله هیچ مسئله ای ندارم، هرچند که در انتخابی تیم ملی و همه مسابقات سال گذشته را در وزن 65 کیلوگرم پشت سر گذاشتم. مهم این است که از نظر بدنی آماده ام.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 411

به "امامی: از نظر بدنی آماده ام و فقط به کسب مدال جهانی کشتی فکر می کنم، امیدوارم سال تلخ و سختم با سکوی جهانی تمام گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی: از نظر بدنی آماده ام و فقط به کسب مدال جهانی کشتی فکر می کنم، امیدوارم سال تلخ و سختم با سکوی جهانی تمام گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید