امنیت امروز کشورمان مدیون رشادت های شهدا است

به گزارش راه ساری، رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: ثبات و امنیت و استقلال امروز کشورمان، بی تردید مدیون رشادت های شهدا، جانبازان، آزادگان و تمام رزمندگان و اتحاد ملت در روز های دفاع مقدس است.

امنیت امروز کشورمان مدیون رشادت های شهدا است

به گزارش ، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور طی مطلبی در فضای مجازی تاکید کرد: 31 شهریور هر سال سرآغاز هفته ای است که به نام دفاع مقدس مزین شده؛ این نام، یادآور رشادت هایی است که در 8 سال مجاهدت دلیران و رزمندگان این مرز و بوم در تاریخ ایران و دنیا ثبت شده و می تواند الگویی برای تمام روز های ما باشد. در روز هایی که نهال انقلاب تازه جوانه زده بود، بدخواهان ایران جنگی تمام عیار و ظالمانه را بر ملت ایران تحمیل کردند تا بعد از انقلاب کام شیرین مردم را تلخ کنند، اما ملت ایران برای دفاع از استقلال کشور که از دستاورد های انقلاب بود، بار دیگر به میدان آمدند و در برابر دشمن متجاوز جان خود را کف دست گذاشتند و اجازه ندادند نه ذره ای از خاک این کشور به دستدشمن افتد و نه استقلال ارزشمند کشوردچار خدشه شود.

وی در ادامه آورده است: کار بزرگ دلیران ایران در دفاع مقدس از آن جهت ماندگار شد که رزمندگان ما در نبردی مقابل تمام قدرت های دنیا ایستادگی کردند؛ ارتش عراق در آن روز ها پشتیبانی نظامی و تسلیحاتی تمام دنیا را با خود داشت و رشادت های رزمندگان کشورمان، در جنگی نابرابر، تاریخ ساز شد. علاوه بر آن همراهی و همدلی مردم نیز در پشت جبهه توانست روحیه ای دو چندان به جبهه های نبرد روانه کند تا همه در کنار هم در جایگاه یک ملت واحد آن پیروزی ها را تجربه کنیم.

حضور زنان در ورزشگاه ها با فضای فعلی به مصلحت نیست

واعظی تاکید کرده است: ثبات و امنیت و استقلال امروز کشورمان، بی تردید مدیون رشادت های شهدا، جانبازان، آزادگان و تمام رزمندگان و اتحاد ملت در روز های دفاع مقدس است؛ امروز می توانیم در برابر تمام توطئه های بدخواهان ملت همان الگو را سرلوحه خود قرار دهیم.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5294

به "امنیت امروز کشورمان مدیون رشادت های شهدا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امنیت امروز کشورمان مدیون رشادت های شهدا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید