انصراف اسپانسر برنامه افطاری را از آنتن کنار زد؟، ماجرای پر درد سر شبکه پنج در لحظات پیش از افطار

به گزارش راه ساری، درحالی که پخش برنامه های ویژه ماه رمضان از جمله لحظات افطار سیما از روز گذشته کلید خورد اما عقیق به عنوان ویژه برنامه افطار شبکه پنج با وجود ساخت دکور و برنامه ریزی ها یکباره از آنتن کنار رفت.

انصراف اسپانسر برنامه افطاری را از آنتن کنار زد؟، ماجرای پر درد سر شبکه پنج در لحظات پیش از افطار

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری خبرنگاران، از مهمترین برنامه های کنداکتور ماه رمضان سیما، ویژه برنامه های لحظات افطار است که بیشترین مخاطب را به خود جذب می نماید. طی سال های اخیر نیز برنامه هایی چون ماه عسل، هزار راه نرفته و حتی دعوت روزهای خوشی را پشت سر گذاشتند. هرچند که همه ساله شاهد تغییر این برنامه ها هستیم و جایشان را با دیگران عوض نموده اند.

شب گذشته و همزمان با شروع ماه رمضان سال جاری، برنامه های لحظات افطار از جمله مکث شبکه دو، مثل ماه شبکه سه و زندگی پس از زندگی شبکه چهار روی آنتن رفتند و دعوت شبکه یک نیز از امشب، یکشنبه به این جمع اضافه خواهد شد.

شبکه پنج سیما از چندی پیش روزهایی را صرف جایگزینی برنامه پرحاشیه سال گذشته یعنی اختیاریه کرد و براین اساس قرار بود عقیق را از شروع ماه مبارک رمضان روی آنتن بفرستد که در روز پخش با عدم حمایت اسپانسر از کنداکتور سی روزه حذف شد.

این برنامه به تهیه کنندگی محمد قنبری، رویکردی مثل عمده برنامه های افطار این چندسال اخیر داشت و روایت هایی داستانی متناقض از مهمانان خاص را برای پخش زنده آماده نموده بود.

بر این اساس هم قرار بود این برنامه هرشب ساعت 19 به مدت 60 دقیقه با اجرای هیراد حاتمی و با موضوعاتی متفاوت میزبان مردم باشد که نهایتا به دلیل عدم حمایت اسپانسر و حامی برنامه به طور کامل از لحظات افطار این شبکه کنار رفت. این درحالی است که حتی دکور عقیق در شهرک آزمایش ساخته شده بود و احتمالا تمام هزینه های اجرا شده نیز هدر خواهد رفت.

فراوری برنامه های ویژه ماه رمضان از سریال های نمایشی گرفته تا برنامه های سحر و افطار ماه مبارک جای ثابتی را در برنامه ریزی مدیران سیما داشته اند و به طور معمول مورد حمایت داخلی و اسپانسرها نیز قرار گرفته اند اما حذف برنامه ای این چنین ساعاتی قبل از پخش جای تعجب و سوال دارد.

انتهای پیغام /4143/

ایرانیرو: سفر به زیباترین شهرهای ایران، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8882

به "انصراف اسپانسر برنامه افطاری را از آنتن کنار زد؟، ماجرای پر درد سر شبکه پنج در لحظات پیش از افطار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصراف اسپانسر برنامه افطاری را از آنتن کنار زد؟، ماجرای پر درد سر شبکه پنج در لحظات پیش از افطار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید