باشگاه تراکتورسازی: تمام حقوق استوکس مطابق قرارداد پرداخت شده است، او و باشگاه ترکیه ای محروم می شوند

به گزارش راه ساری، باشگاه تراکتورسازی تبریز تأکید کرد تمام حقوق آنتونی استوکس را مطابق قرارداد این بازیکن پرداخت کرده و انتقال این بازیکن به باشگاه ترکیه ای غیر قانونی است.

باشگاه تراکتورسازی: تمام حقوق استوکس مطابق قرارداد پرداخت شده است، او و باشگاه ترکیه ای محروم می شوند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه تراکتورسازی، آنتونی استوکس، مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی، با وجود حاشیه ها و موارد نقض قرارداد در طول فصل گذشته با وجود برخورد مناسب و سرشار از لطف باشگاه، با یکی از تیم های دسته اولی ترکیه آدانا دمیراسپور ترکیه قرارداد منعقد نموده است.

این اتفاق در حالیست که آنتونی استوکس بازیکن تحت قرارداد باشگاه تراکتورسازی است و در این خصوص هیچ فسخ موجهی نیز صورت نگرفته و لذا هرگونه مذاکره و انتقال این بازیکن از تیم تراکتورسازی نیازمند رضایت و توافق باشگاه است.

تمام حقوق استوکس مطابق قرارداد پرداخت شده است و باشگاه هیج عملی که به وی حق فسخ (دلیل موجه برای فسخ) بدهد صورت نپذیرفته و لذا استوکس می بایست به قرارداد خود با ما احترام می گذاشت.

این گزارش ادامه می دهد، باشگاه تراکتورسازی پس از اطلاع از قرارداد روز گذشته، نامه ای را برای باشگاه آدانا و فدراسیون فوتبال ترکیه مبنی بر رد این قرارداد ارسال نموده و باشگاه ترکیه ای امروز می داند که این انتقال بر خلاف مقررات است و در صورت درخواست آی تی سی، باشگاه تراکتورسازی این درخواست را رد خواهد کرد. با وجود چنین قراردادی، قطع به یقین باشگاه آدانا دمیراسپور ترکیه و آنتونی استوکس مرتکب عملی مغایر با ماده 17 مقررات انتقال فیفا شده اند.

مطابق این ماده و مواد 13 تا 16 و همچنین با عنایت به رویه فیفا و دیوان داوری ورزش، انعقاد این قرارداد موجب تضرر باشگاه تراکتورسازی است و بدین جهت علاوه بر اینکه بازیکن به مدت 4 تا 6 ماه از هرگونه مسابقه رسمی به دور خواهد بود، آدانا دمیراسپور نیز برای دو پنجره از هرگونه ثبت بازیکن، اعم از داخلی یا بین المللی، محروم خواهد بود.

علاوه بر این محرومیت، باشگاه ترکیه ای و آنتونی استوکس، مسئولیت تضامنی در پرداخت خسارات وارده ناشی از این اقدام به باشگاه تراکتور هستند.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 بهمن 1401 بروزرسانی: 6 بهمن 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3851

به "باشگاه تراکتورسازی: تمام حقوق استوکس مطابق قرارداد پرداخت شده است، او و باشگاه ترکیه ای محروم می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه تراکتورسازی: تمام حقوق استوکس مطابق قرارداد پرداخت شده است، او و باشگاه ترکیه ای محروم می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید