برلوسکونی هر ماه 3 میلیون یورو نفقه می دهد

به گزارش راه ساری، خبرنگاران : نخست وزیر سابق ایتالیا بر اساس حکم دادگاهی در این کشور می بایست ماهیانه مبلغ 3 میلیون یورو (4میلیون دلار) به همسر سابق خود به عنوان نفقه بپردازد.

برلوسکونی هر ماه 3 میلیون یورو نفقه می دهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، سیلویو برلوسکونی نخست وزیر سابق ایتالیا طبق حکم دادگاهی در این کشور می بایست ماهیانه مبلغ 3 میلیون یورو (4میلیون دلار) به همسر سابق خود به عنوان نفقه بپردازد.

در جزئیاتی که امروز (آدینه) از دادگاه طلاق برلوسکنی و ورونیکا لاریو همسر دوم او منتشر شده است، معین شد که برلوسکنی می بایست ماهیانه 3 میلیون یورو به لاریو به عنوان نفقه بپردازد اما می تواند املاک خود را همچنان در اختیار داشته باشد.

در خواست طلاق لاریو سال 2009 صورت گرفت پس از آنکه معین شد برلوسکونی در یک مجلس عیاشی دختر 18 ساله ای که وی را بابا خطاب می کرد حضور یافته بود.

در آن موقع لاریو در تبادل نظر با رسانه ها با اشاره به بدنامی برلوسکونی در خصوص خیانت وی و ارتباط با زنان دیگر قول داد که از وی جدا گردد.

لاریو، بازیگر سابق ایتالیایی است که 19 سال را با برلوسکونی زندگی کرد و از وی سه فرزند دارد.

این بازیگر سابق سینمای ایتالیا به ندرت در مراسم رسمی همراه با شوهرش شرکت می کرد و در واقع سال ها بود که به نوعی زندگی خود را از نخست وزیر جدا نموده بود.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 4767

به "برلوسکونی هر ماه 3 میلیون یورو نفقه می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برلوسکونی هر ماه 3 میلیون یورو نفقه می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید