برگزاری نشست کادر سرپرستی کاروان ورزشی اعزامی به المپیک 2020

به گزارش راه ساری، در فاصله 365 روز مانده به افتتاحیه بازی های المپیک 2020 توکیو، نصرالله سجادی سرپرست کاروان ورزشی اعزامی به المپیک 2020 نشست کادر سرپرستی را برگزار کرد.

برگزاری نشست کادر سرپرستی کاروان ورزشی اعزامی به المپیک 2020

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، نصرالله سجادی با برگزاری این نشست در فاصله یکسال باقیمانده تا المپیک توکیو در نظر داشت تا تمامی فعالیت هایی که برای حضوری پیروز در المپیک پیش از این شروع شده بود را عملیاتی کند.

در این نشست پیمان فخری مدیر مرکز نظارت بر تیم های ملی، عاطفه اسلامیان مدیر روابط بین الملل، دکتر نوروزی مسئول کمیته پزشکی، عارف نیا مسئول کمیته فرهنگی، محمود عبداللهی مسئول کمیته رسانه، سلامی مسئول کمیته تشریفات، دکتر تقوی پزشک کاروان، اکبری از اعضای کادر سرپرستی و چراغی نماینده آموزشگاه ملی المپیک حضور داشتند، علاوه براین افراد سه تن از دانشجویان دکتری مدیریت ورزشی برای اینکه در کنار کار تئوری بصورت عملی نیز در کوران کار سرپرستی کاروان قرار بگیرند در این نشست حضور داشتند.

در نشست کادر سرپرستی نصرالله سجادی ضمن خیرمقدم به اعضاء گزارشی از روند کار و فعالیت های صورت گرفته و هماهنگی با فدراسیون ها در کادر سرپرستی و ستاد عالی بازی ها ارائه کرد و گفت: خوشبختانه تاکنون با فدراسیون های اعزامی به المپیک و فدراسیون هایی که امیدواریم سهمیه المپیک درا کسب نمایند، نشست های مختلفی داشتیم و با بعضی از فدراسیون ها سه مرتبه نشست داشتیم تا در جریان فعالیت هایشان قرار بگیریم و بخه مشکلاتشان رسیدگی کنیم.

در ادامه پیمان فخری فعالیت های مرکز نظارت برتیم های ملی را به سه دسته تقسیم کرد، فدراسیون های شانس مدال در المپیک، فدراسیون های کسب سهمیه المپیک و فدراسیون هایی که در صورت حمایت شاید بتوانند سهمیه کسب نمایند و گفت: به تربیت همین اولویت از این فدراسیون ها حمایت و سرکشی می کنیم.

همچنین در ادامه نشست مسئولین کمیته های رسانه، روابط بین الملل و تشریفات گزارشی از فعالیت های خود را ارائه کردند.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3910

به "برگزاری نشست کادر سرپرستی کاروان ورزشی اعزامی به المپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست کادر سرپرستی کاروان ورزشی اعزامی به المپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید