بهترین عکس پروفایل چه ویژگی های خاص و منحصربه فردی دارد؟

به گزارش راه ساری، در زندگی مدرن، عکس پروفایل اهمیت بالایی در روابط شخصی و کاری افراد ایفا می نماید، بنابراین باید در خصوص آن بیشتر بدانیم.

بهترین عکس پروفایل چه ویژگی های خاص و منحصربه فردی دارد؟

به گزارش خبرنگاران، بنا بر اعلام کد تولز، جریان های اجتماعی به سرعت نور حرکت می نمایند در حال حاضر گروه های جمعی آنلاین و عکس پروفایل بخش بزرگی از زندگی کاری و شخصی ما هستند بنابراین مطمئن شوید با انتخاب بهترین عکس نمایه احساس خوبی را به فرد مقابل هدیه می دهید.

تنها یک تصویر پروفایل ارزش هزار کلمه دارد اما مردم برای نتیجه گیری از یک شخص یا یک نشان تجاری خاص، تقریباً 40 میلی ثانیه زمان صرف مشاهده پروفایل می نمایند.

بعضی تصاویر پروفایل را خیلی سریع و بعضی دیگر به ندرت عوض می نمایند البته افرادی هم هستند که ترجیح می دهند از عکس پروفایل استفاده ننمایند در تاریخ امروز از سایت ابزار وبلاگ و سایت، بهترین نکته ها را جهت انتخاب برترین عکس های پروفایل اختصاصی و تازه مطالعه خواهیم کرد.

عکس پروفایل چیست؟

همان عکس پروفایل جدید است که برای اکانت های (حساب کاربری) شبکه های اجتماعی - پیغام رسان و یا کانال ها به منظور استفاده شخصی و تجاری انتخاب نموده اید شاید معین عکس به نظر ساده برسد اما این تصویر پروفایل یک جورایی هویت و شناسنامه شما در فضای مجازی است که دقیقاً بر زندگی واقعی شما تأثیرگذار است.

7 ترفند و نکته برای انتخاب بهترین تصویر پروفایل جدید و خاص

1- قانون صفر تصویر پروفایل

قانون صفر، چیزی که هر عکاس، محقق و نظرسنجی بر آن اتفاق نظر دارد، چهره ها یک نوع تصویر منحصربه فرد و قدرتمند هستند و مهم ترین موضوع، عکس نمایه در خصوص شما است بنابراین عکس پروفایل تنها باید به چهره شما اختصاص یابد. اطمینان حاصل کنید که صورت شما در مرکزیت تصویر قرارگرفته و همچنین تم و فضای عکس همانند زندگی واقعی به نظر می رسد.

2- بهترین عکس پروفایل

برترین نوع تصویر پروفایل دخترانه و پسرانه، عکس از شانه به سر یا هدشات است! نباید فراموش کنید که عکس های هدشات عادی از سر و شانه تشکیل می شوند اما اگر عکس هدشات را به منظور نمایش در پروفایل برای گوشی و وب می گیریم رعایت موارد زیر لازم است:

- اکثریت تصویر شامل صورت باشد

- دقت کنید که پروفایل ها معمولاً کوچک نمایش داده می شوند

- افراد به تماشای چهره شما مایل هستند نه چیز دیگری

- نه خیلی دور، نه خیلی نزدیک باشید

- اجازه دهید دیگران چهره شمارا ببینند اما عکس را شلوغ نکنید

برای نمایش بهترین تصویر پروفایل، 60 درصد عکس به صورت - 30 درصد به شانه و 10 درصد به فضای خالی اختصاص یابد.

3- بدترین تصاویر پروفایل

بدترین عکس های پروفایل شامل موارد زیر است:

- عکس های رازآلود یا مبهم

- آواتارهای کارتونی و فانتزی

- عکس های مورب نمایه

- نگاه با جدیت و مستقیم به دوربین

- عکس های هنری از نصف صورت

- عکس با عینک آفتابی و یا با متعلقات

- عکس های هواداری (مگر آنکه در آن زمینه فعالیت دارید)

- پروفایل هایی که به سرعت تغییر می نمایند

4- عکس پروفایل تکی یا گروهی؟

واقعاً عکس دریافت از علاقه ها - خوراکی ها - دوستان - خانواده و بچه ها برای تصویر نمایه بسیار وسوسه انگیز است، اما شما را تشویق به انجام این کار نمی کنیم تنها به یک دلیل، عکس پروفایل فقط درباره شما است. همواره توصیه می گردد عکس های گروهی را برای پروفایل انتخاب نکنید زیرا پروفایل گروهی باعث می گردد مردم شما را به سختی بشناسند.

5- لبخند و تماس چشمی پروفایل

لبخند و تماس چشمی در گیرایی عکس های دخترانه و پسرانه بسیار تأثیرگذار است. محققان دریافتند چه از نگاه مردانه و چه از نگاه زنانه، مردم دنبال اشخاصی هستند که به ترتیب لبخند و نگاه بی پرده آن ها جذاب و جذاب تر است ازاین رو هنگام دریافت عکس های پروفایل مطمئن شوید که لبخند می زنید و چشمان شما برق (فکر کردن به چیزی که به آن افتخار می کنید باعث درخشش چشمانتان خواهد شد) می زند.

6- انتخاب عکس پروفایل با داوینچی!

احتمالاً هرگز متوجه نشده اید که هنرمندان بزرگ برای قرن ها ترجیح می دادند در آثار هنری خود، قسمت چپ چهره افراد را به تصویر بکشند این در حالی است که تحقیقات نشان می دهد عکس های پروفایل زنانه تا هفتادوهشت درصد و تصاویر پروفایل مردانه تا پنجاه وشش درصد از سمت چپ صورت (سر مایل به راست) است.

گزینش عکس پروفایل جدید یا عکس نوشته ایده آل همواره دغدغه کاربران اینترنتی است برای انتخاب عکس پروفایل مناسب می توانید به آدرس iuok.ir/photos.html مراجعه کنید.

7- جمع بندی بهترین عکس پروفایل

اگر هدف عکس دریافت برای نمایش در پروفایل های کاربری شخصی است تقریباً همواره باید به سراغ هدشات (headshot) بروید اما اگر عکس به منظور برند سازی و یا نمایه شرکت گرفته می گردد، بدون شک به اهداف کسب وکار شما بستگی دارد قبل از عکس دریافت این سوال را از خود بپرسید: اولین تصویری که می خواهم با آن به استقبال مشتری یا بازدیدنماینده بروم چیست؟

از اینکه با پست ویژگی های خاص بهترین عکس پروفایل از سایت ابزار وبلاگ با ما همراه بودید ممنونم. دوست داریم ایده ها و هدایت های شما را بشنویم نظر شما در خصوص یک عکس پروفایل عالی چیست؟ ترجیح می دهید از عکس پروفایل عاشقانه - عکس پروفایل خاص یا عکس پروفایل جدید بهره ببرید؟

انتهای رپرتاژ خبری

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3126

به "بهترین عکس پروفایل چه ویژگی های خاص و منحصربه فردی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین عکس پروفایل چه ویژگی های خاص و منحصربه فردی دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید