4 دلیلی که باید بیمه را آنلاین بخریم

به گزارش راه ساری، داشتن بیمه برای پوشش ریسک های مختلف یکی از الزامات زندگی مدرن است و هر چه خرید بیمه آسان تر گردد، تمایل به استفاده از این خدمت مهم افزایش می یابد.

4 دلیلی که باید بیمه را آنلاین بخریم

به گزارش خبرنگاران، بنا بر اعلام بیمیتو، بیمه آنلاین اصطلاح نسبتاً جدیدی است که چند سالی می گردد در ایران وارد شده است. مدت زیادی است که علاوه بر مراجعه حضوری، می توان به صورت آنلاین و به وسیله وب سایت و اپلیکیشن نیز بیمه خرید. شاید اولین سؤالی که در ذهن ما ایجاد گردد این است که خرید بیمه به صورت حضوری یا آنلاین چه تفاوت هایی با هم دارند. اصلاً آیا دلیلی دارد که به جای خرید از دفتر نمایندگی، بیمه را به صورت آنلاین بخریم؟ در ادامه می خواهیم به 4 دلیلی که باید بیمه را آنلاین بخریم اشاره کنیم.

مزایای خرید آنلاین بیمه نسبت به خرید سنتی

خرید آنلاین بیمه مزایای زیادی را برای بیمه گزار ایجاد نموده که باعث می گردد حتی به خرید بیمه به صورت حضوری دیگر فکر نکنیم. این مزایا عبارت اند از:

خرید بیمه با بهترین قیمت

بزرگ ترین امکانی که خرید آنلاین بیمه در اختیار بیمه گزار قرار می دهد مقایسه حق بیمه های مختلف و خرید بیمه با قیمتی مناسب است. در روش سنتی و با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی، باید به چند جای مختلف مراجعه کنید یا با چند دفتر نمایندگی تماس بگیرید تا بتوانید نسبت به قیمت چند شرکت بیمه اطلاعات کسب کنید. این کار قطعاً زمان بر است و با توجه به مشغله های روزمره، شاید خیلی از افراد نتوانند این کار را انجام دهند. اما با استعلام آنلاین بیمه از بیمیتو می توان در کمتر از 5 دقیقه قیمت بیمه شرکت های مختلف را باهم مقایسه کرد و مناسب ترین بیمه را انتخاب و خریداری کرد.

امکان مقایسه کیفیت ارائه خدمات بیمه های مختلف

با استفاده از سامانه بیمیتو علاوه بر مقایسه قیمت می توان بیمه های مختلف را از نظر کیفیت ارائه خدمات هم مقایسه کرد. مثلاً می توانید ببینید کدام بیمه شعب پرداخت خسارت بیشتری دارد یا کدام بیمه سطح توانگری بالاتری در پرداخت خسارت دارد. این عوامل بسیار مهم است و هنگام خرید بیمه باید در نظر گرفته گردد. اگر بیمه ای با کیفیت ارائه خدمات پایین بخریم ممکن است در صورت بروز حادثه، برای دریافت خسارت دچار مشکل شویم.

صرفه جویی در زمان برای خرید بیمه

همانند خرید آنلاین سایر وسایل و خدمات، با خرید آنلاین بیمه، هم در زمان خود صرفه جویی می کنید و هم از ترافیک و حضور در شلوغی و همهمه شهر جلوگیری می کنید. با استفاده از گوشی یا کامپیوتر خود از هر کجا که به اینترنت دسترسی دارید می توانید در کمتر از 5 دقیقه از بیمیتو بهترین بیمه را انتخاب نموده و آنلاین بخرید.

دسترسی به اطلاعات بیمه نامه در هر زمان

با خرید آنلاین بیمه از بیمیتو اطلاعات تمام بیمه نامه های شما همیشه همراهتان است. هر زمان که لازم بود می توانید به این اطلاعات به وسیله گوشی یا لپ تاپ خود دسترسی داشته باشید و دیگر نگران پیدا نکردن بیمه نامه خود در شرایط خاص نباشید. دسترسی به اطلاعات بیمه ای خود به صورت جامع و کلی مزیتی است که بیمیتو در اختیار شما قرار می دهد.

مقایسه و خرید آنلاین بیمه با بیمیتو

همان طور که دیدیم خرید آنلاین بیمه از بیمیتو مزایای مختلفی دارد. با استفاده از بیمیتو می توانید اقدام به خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران، البرز، پاسارگاد و… کنید. برای این کار کافی است وارد وب سایت یا اپلیکیشن بیمیتو شوید، اطلاعات لازم درباره خودرو خود را وارد کنید و فهرستی از تمام شرکت های بیمه را در کنار هم ببینید. پس از انتخاب بیمه مورد نظر فرآیند خرید خود را تکمیل می کنید و بیمه نامه شما خریداری می گردد. کل این فرآیند کمتر از 5 دقیقه زمان می برد. پس از آن بیمه نامه شما به صورت رایگان درب منزل شما ارسال می گردد. همین الآن می توانید وارد سامانه بیمیتو شوید و استعلام بیمه نامه خود را دریافت کنید و ببینید که برای ماشین شما هر شرکت بیمه چه قیمتی را ارائه می دهد و کدام شرکت بیمه کیفیت خدمات بالاتری دارد.

انتهای رپرتاژ خبری

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2829

به "4 دلیلی که باید بیمه را آنلاین بخریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 دلیلی که باید بیمه را آنلاین بخریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید