بیان محمودی: بازیکنان سیرجان شروع کننده دعوا بودند

به گزارش راه ساری، سرمربی تیم فوتبال بانوان ذوب آهن درباره گفت: دیدار دو تیم شهرداری سیرجان و ذوب آهن در شرایطی به درگیری و زد و خورد رسید که بازیکنان سیرجان شروع کننده دعوا بودند.

بیان محمودی: بازیکنان سیرجان شروع کننده دعوا بودند

بیان محمودی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: دیدار دو تیم شهرداری سیرجان و ذوب آهن به درگیری انجامید این در حالی که 5-6 بازیکن تیم ذوب آهن در اثر این درگیری ها مصدوم شدند. یکی از بازیکنان را به اورژانس بردیم چون شرایط خوبی نداشت.

وی اضافه نمود: بازیکنان شهرداری سیرجان با مشت و لگد به جان بازیکنان ذوب افتادند. عکس های این درگیری ها موجود است. فیلم مسابقه نیز گواهی براین مدعاست. بازیکنان ذوب آهن حتی دراین بازی کارت زرد هم دریافت نکردند. اما بازیکنان سیرجان اخراج شدند.

سرمربی تیم فوتبال بانوان ذوب آهن ادامه داد: بازیکن تعویضی تیم شهرداری سیرجان هنگام خارج شدن از زمین آنقدر آهسته بیرون آمد که یکی از بازیکنان ذوب آهن گفت: کمی سریع تر بیرون بیا، این جمله باعث شد تا آنها با مشت و لگد به سمت نیمکت ذوب آهن حمله کنند. بازیکنان سیرجان خیلی وقت تلف کردند.

محمودی یادآورشد: در تمام دورانی که عضو تیم ملی بودم و در زمان مربیگری ام این چنین توهین ها و فحاشی ها را در بازی فوتبال بانوان ندیده بودم. می گویند من با مشت و لگد به بازیکنان حمله کرده ام. اگر مدرکی برای این حرف شان دارند نشان بدهند من بعد ازآن فوتبال را برای همیشه کنار می گذارم.

وی شرح داد: باشگاه ذوب آهن به طور جدی پیگیر این موضوع است و از حق خود و بازیکنان دفاع خواهد کرد.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2880

به "بیان محمودی: بازیکنان سیرجان شروع کننده دعوا بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیان محمودی: بازیکنان سیرجان شروع کننده دعوا بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید