تا سال 2025، تمام مدلهای لکسوس الکتریکی خواهند شد ، چشم انداز جذاب ژاپنی ها برای نسل جدید خودرو

به گزارش راه ساری، بر اساس گزارشی که در رویداد جشن 30 سالگی لکسوس برگزار گردید، تعیین شد که این برند خودروساز میخواهد تا سال 2025 تمامی مدلهای خود را به شکل الکتریکی وارد بازار کند.

تا سال 2025، تمام مدلهای لکسوس الکتریکی خواهند شد ، چشم انداز جذاب ژاپنی ها برای نسل جدید خودرو

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این طرح شامل برنامه های آینده لکسوس برای فناوری های خودران و خودروهای الکتریکی می گردد.

معاون اجرایی لکسوس، کوجی ساتو در این خصوص گفت ما قصد داریم تا 1025 EV را تا سال 2025 به بازار عرضه کنیم. در عین حال، هر مدلی از لکسوس را نیز که تا آن موقع وارد بازار کنیم ماهیتی الکتریکی خواهد داشت. منظور از ماهیت الکتریکی ترکیبی از پلاگین هیبریدی، باتری الکتریکی و سوخت الکتریکی است.

ساتو گفت: این تصمیم بر اساس وضعیت بازار، چشم انداز فراوری خودرو و تقاضای بازار گرفته شده است و ما در نظر داریم یک چشم انداز ویژه را برای خود ترسیم کنیم.

البته می توان از سخنان ساتو چنین نتیجه گرفت که وضعیت خودروهای لکسوس می تواند بر اساس شرایط بازار تغییر کند و برای مثال الکتریکی نیمه الکتریکی یا حتی مبتنی بر موتورهای سلولی باشد. ساتو در بخشی دیگر از سخنانش گفت: در دنیای مدرن جای چندانی برای استفاده از سوخت های فسیلی وجود ندارد و موتورهای الکتریکی مزیت هایی را در اختیار مصرف نمایندگان قرار می دهند که با نسل های پیشین قابل مقایسه نیستند.

بر همین اساس است که تکنولوژی هیبریدی لکسوس در حال تکامل است. به عنوان مثال، خودروی جدید LC400h halo دارای تکنولوژی جدید است که با هدف رانندگی هیبریدی ایجاد شده است. این گروه خودروسازی در حال توسعه فناوری های باتری و موتور الکتریکی جدید، از جمله موتورهای برقی در چرخها است. ساتو شرح می دهد: ما انتظار داریم که چهار چرخ به طور جداگانه و به طور مستقل عمل نمایند و چابکی، ثبات و هیجان بیشتری را ارائه دهند.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: انتخاب
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3783

به "تا سال 2025، تمام مدلهای لکسوس الکتریکی خواهند شد ، چشم انداز جذاب ژاپنی ها برای نسل جدید خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا سال 2025، تمام مدلهای لکسوس الکتریکی خواهند شد ، چشم انداز جذاب ژاپنی ها برای نسل جدید خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید