تخریب و نوسازی مرکز خدمات جامع سلامت ثلاث

به گزارش راه ساری، مرکز جامع خدمات ثلاث با بیش از 50 سال قدمت تخریب و نوسازی می شود.

تخریب و نوسازی مرکز خدمات جامع سلامت ثلاث

رئیس مرکز بهداشت جنوب در گفت وگو با خبرنگاران محله در این باره گفت: در بازدید شهردار منطقه11 از واحدهای مختلف مرکز جامع خدمات ثلاث، قول مساعد برای صدور مجوزهای لازم داده شد تا با نقل مکان مرکز به مکان موقت جدید، عملیات تخریب و سپس نوسازی هرچه سریع تر انجام شود. دکتر محمدرضاقیوم زاده افزود:

ساختمان مرکز ثلاث به دلیل فرسودگی، ناایمن بودن سازه و کمبود فضا در یک طبقه نیاز به نوسازی دارد که با مشارکت مرکز بهداشت جنوب و دانشگاه علوم پزشکی تهران به زودی ساخته خواهد شد. با نوسازی مرکز همه خدمات اصلی در سطح وسیع تری به شهروندان ارائه می شود. دندانپزشکی، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای، بهداشت خانواده، بهداشت روان، تغذیه، پزشک مدارس، بیماری ها، آموزش بهداشت و آزمایشگاه از خدمات این مرکز به شهروندان است که به همراه 3 پایگاه ضمیمه آن،

شهروندان شمال خیابان فروزش، شرق خیابان وحدت اسلامی، غرب خیابان ولی عصر(عج)، و خیابان شوش را تحت پوشش خود قرار داده است. این مرکز در سال 1338 ساخته و از طرف دکتر ثلاث در اختیار مرکز بهداشت جنوب قرار گرفت. 957 متر مساحت و 516 متر زیر بنای مرکز است که به گفته رئیس مرکز بهداشت جنوب عملیات تخریب آن از اواخر اسفندماه سال جاری آغاز و در اسفندماه 1398 سرانجام خواهد یافت.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1579

به "تخریب و نوسازی مرکز خدمات جامع سلامت ثلاث" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخریب و نوسازی مرکز خدمات جامع سلامت ثلاث"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید