تذکر به 2 واحد گردشگری بین راهی در استان مرکزی

به گزارش راه ساری، معاون گردشگری استان مرکزی گفت: دو واحد پذیرایی بینراهی به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی تذکر کتبی گرفتند.

تذکر به 2 واحد گردشگری بین راهی در استان مرکزی

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی، سید حسن حسینی امروز 4 تیر 99 مطرح کرد: نظارت بر واحدهای پذیرایی بینراهی در این ایام تشدید شده و با متخلفین به شدت برخورد می گردد.

او اضافه کرد: از واحدهای پذیرایی بینراهی محور مواصلاتی اراک ـ سلفچگان روز گذشته توسط هیئت نظارت بر تأسیسات گردشگری مورد بازدید نهاده شد.

معاون گردشگری استان مرکزی مطرح کرد: بازدیدها در قالب گشت های مشترک روزانه و شبانه به طور مستمر انجام می گردد و با اشخاصی که برخلاف مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا عمل نمایند برخورد خواهد شد.

او با اشاره به این که از ابتدای امسال تا به امروز بیش از 600 مورد بازدید از تأسیسات گردشگری استان صورت گرفته است، گفت: به مراکز متخلف اخطار دادیم.سه مورد هم شکایت از بعضی مراکز گردشگری داشتیم که در حال رسیدگی به آن ها هستیم.

سید حسن حسینی در ادامه بیان کرد: به منظور حفظ سلامت جامعه همشهریان در صورت مشاهده فعالیت خانه مسافرهای غیرمجاز، مراتب را به شماره 08634031174 اطلاع دهید تا اقدامات لازم نسبت انجام گردد.

او با اشاره به اهمیت رضایت مسافران و گردشگران از خدماتی که ارائه می گردد، اضافه کرد: در استان مرکزی 59 دفتر خدمات مسافرتی و 16 هتل به مسافران و گردشگران خدمات رسانی می نمایند.

مجله ابوذریون: مجله خبری و تحلیلی

مجله عکس: آشنایی با هنر عکاسی و تصویربرداری

منبع: میراث آریا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10258

به "تذکر به 2 واحد گردشگری بین راهی در استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر به 2 واحد گردشگری بین راهی در استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید