ترامپ: من بیش از اوباما برای اقلیت ها کار کردم

به گزارش راه ساری، رئیس جمهور آمریکا مدعی شد بیشتر از باراک اوباما- زمانی که بر سر کار بود- برای اقلیت ها کار انجام داده است. این اظهارات پس از آن مطرح شد که رئیس جمهور سابق گفت، دولت کنونی در حال سرکوب رأی دهندگان اقلیت است.

ترامپ: من بیش از اوباما برای اقلیت ها کار کردم

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، دونالد ترامپ روز جمعه پیش از خروج از کاخ سفید به مقصد تامپا واقع در فلوریدا، در پاسخ به سؤال خبرنگاران که از واکنش او به اظهارات اخیر اوباما پرسیده بودند، چند کلمه ای با خبرنگاران صحبت کرد و گفت: او (اوباما) برای اقلیت ها نقش بدی ایفا کرد. من نسبت به او کارهای بسیار بیشتری برای اقلیت ها کردم.

باراک اوباما روز پنجشنبه در حین سخنرانی در مراسم تدفین جان لوئیس- از کنندگان مجلس کنندگان آمریکا که 17 ژوئیه (27 تیر) درگذشت- به طور غیرمستقیم، دولت کنونی آمریکا و افراد در قدرت را به سرکوب رأی دهندگان متهم کرد.

اوباما گفت: اما در حالی که ما اینجا نشسته ایم، آن هایی که بر سر قدرت هستند بیشترین تلاش خود را می کنند تا مردم را از رأی دادن منصرف کنند- از طریق بستن مکان های رأی دهی و هدف قرار دادن اقلیت ها و دانش آموزان با قوانین محدودکننده شناسایی؛ و از این طریق به حقوق رأی ما با دقت حمله می کنند. آن ها حتی سرویس پستی را در انتخاباتی که قرار است از طریق برگه های رأی ارسال شده از طریق پست به مردم به منظور جلوگیری از مریض شدن آن ها برگزار شود، تضعیف می کنند.

دونالد ترامپ در پاسخ به اوباما، مدعی شد که برای هر گروهی در آمریکا بیشتر از زمان بر سر کار بودن اوباما، کار انجام داده است.

وی اظهار کرد: شما خواهید دید که من نقش بهتری را نسبت به اوباما برای آفریقایی آمریکایی ها، آسیایی آمریکایی ها، زنان و هر گروهی که شما فکر کنید، ایفا کردم. بسیار بهتر از اوباما!

ترامپ به عنوان شاهدی برای ادعاهای خود، به نرخ های بیکاری پیش از آسیب ویروس کرونا اشاره و شرح داد: اگر به ارقام قبل از شیوع بیماری نگاه کنید، متوجه خواهید شد. آن آمار و ارقام به زودی بازمی گردند.،ایسنا

مجله ابوذریون: مجله خبری و تحلیلی

مجله عکس: آشنایی با هنر عکاسی و تصویربرداری

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10883

به "ترامپ: من بیش از اوباما برای اقلیت ها کار کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: من بیش از اوباما برای اقلیت ها کار کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید