(تصاویر) جزئیات دعوای سیروان خسروی و بهاره رهنما؛ سیروان سند رو کرد؛ 50 ضربه شلاق برای بهاره رهنما

به گزارش راه ساری، با شکایت سیروان خسروی از بهاره رهنما به اتهام توهین و افترا در فضای مجازی، بهاره رهنما به 50 ضربه شلاق محکوم شد.

(تصاویر) جزئیات دعوای سیروان خسروی و بهاره رهنما؛ سیروان سند رو کرد؛ 50 ضربه شلاق برای بهاره رهنما

به دنبال دعوای این بهاره رهنما و سیروان خسروی در فضای مجازی که دو سال پیش رخ داد، سیروان خسروی، خواننده موسیقی پاپ، از بهاره رهنما، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، شکایت کرد. در ادامه اخبار ضدونقیضی درباره این موضوع به گوش می رسید تا اینکه سیروان خسروی ساعاتی قبل عکس حکم شعبه69 دادگاه تجدیدنظر استان تهران را منتشر کرد!

بر این اساس، رأی دادگاه علیه بهاره رهنما پنجاه ضربه شلاق تعزیری به جرم افترا و نشر اکاذیب و توهین و هتک حرمت است. اما در متن حکم منتشر شده از سوی سیروان خسروی این نکته ذکر شده است:

به علت فقدان سابقه کیفری متهم و همچنین شرایط اجتماعی ایشان با رعایت ماده46 قانون مجازات اسلامی مصوب1392 ناظر به ماده40 همان قانون تعلیق شده است.

ماجرا از کجا آغاز شد؟ بهاره رهنما به تحمل 50 ضربه شلاق محکوم شد

داستان دعوای سیروان خسروی، خواننده موسیقی پاپ، و بهاره رهنما، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، به دو سال پیش بازمی شود! در فروردین ماه سال 1397، سیروان خسروی در یک پست نسبت به شرایط و مسائل کشور نقدها تندی را عنوان نمود. نوک پیکان نقدها او هم نسبت به سلبریتی هایی بود که در انتخابات ریاست جمهوری سال 1396، فعالیت های تبلیغاتی داشتند.

دعوای بهاره رهنما و سیروان خسروی

سپس امیر مهدی ژوله به آن پست سیروان خسروی واکنش نشان داد، ولی در اتفاقی عجیب، اینستاگرام این بازیگر و نویسنده سینما و تلویزیون هک شد! پس از هک صفحه امیر مهدی ژوله، بهاره رهنما در توئیتر ضمن حمایت از ژوله نقدها تندی را علیه سیروان خسروی عنوان نمود. او در چند توئیت نسبت به نظر های سیروان خسروی، نقد های جدی را بیان نمود و از مهم ترین نکات اشاره شده توسط بهاره رهنما هم این بود که سیروان خسروی را متهم به جلب توجه با بی ادبی نموده بود.

در همان زمان و پس از صحبت های بهاره رهنما، سیروان خسروی سکوت کرد، اما شایعاتی مبنی بر شکایت او از این بازیگر سینما و تلویزیون شنیده می شد! حالا باید دید واکنش بهاره رهنما، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، به این اتفاق و حکم صادره از دادگاه تجدیدنظر چه خواهد بود و اینکه سیروان خسروی تا چه مرحله ای شکایت خود را پیگیری خواهد نمود!

نتیجه شکایت سیروان خسروی از بهاره رهنما

منبع: باشگاه خبرنگاران- شهرآرا نیوز

منبع: فرارو
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9054

به "(تصاویر) جزئیات دعوای سیروان خسروی و بهاره رهنما؛ سیروان سند رو کرد؛ 50 ضربه شلاق برای بهاره رهنما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) جزئیات دعوای سیروان خسروی و بهاره رهنما؛ سیروان سند رو کرد؛ 50 ضربه شلاق برای بهاره رهنما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید