تمامی رویداد های تکواندو آسیایی 2020 به تعویق افتاد

به گزارش راه ساری، با اعلام رسمی اتحادیه تکواندو آسیا، تمامی مسابقاتی که قرار بود در سال 2020 برگزار گردد، به تعویق افتاد.

تمامی رویداد های تکواندو آسیایی 2020 به تعویق افتاد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، طبق رای گیری که از اعضای اتحادیه تکواندو آسیا انجام شده، تمامی مسابقاتی که قرار بود در سال 2020 برگزار گردد، به تعویق افتاد.

با اعلام رسمی از سوی کی سوک لی رییس اتحادیه تکواندو آسیا با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در سراسر دنیا مسابقات قهرمانی آسیا 2020 در بخش های پاراتکواندو، پومسه و کیوروگی (انفرادی و تیمی)، کسب سهمیه المپیک توکیو، چهارمین دوره جام ریاست فدراسیون دنیای در آسیا، دهمین دوره جام باشگاه های آسیا و سومین دوره آزاد آسیایی به تعویق افتاد و در سال 2021 برگزار خواهد شد.

در جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا که 30 تیرماه برگزار گردید، ایران پیروز شد جواز میزبانی پنجمین دوره جام ریاست فدراسیون دنیای در آسیا (G2)، چهارمین دوره رقابت های آزاد آسیایی (G1) و یازدهمین دوره جام باشگاه های آسیا (G1) در سال 2021 را بدست آورد.

ایران در سال 2019 نیز میزبانی سه رویداد جام ریاست فدراسیون دنیای، جام باشگاه های آسیا و جام فجر را برعهده داشت و در سال 2020 نیز قرار بود سومین مسابقات آزاد آسیایی (G1) و دهمین دوره رقابت های تکواندو جام باشگاه های آسیا (G1) را میزبانی کند که با شیوع ویروس کرونا این رقابت ها به تعویق افتاد.

آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11933

به "تمامی رویداد های تکواندو آسیایی 2020 به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمامی رویداد های تکواندو آسیایی 2020 به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید