شرح درباره روابط شبهه انگیز شخصیت های بازی نقاب ها

به گزارش راه ساری، تهیه کننده مجموعه بازی نقاب ها درباره روابط شبهه انگیز دو شخصیت اصلی این سریال و همچنین در پاسخ به انتقادهایی مبنی بر کمرنگ شدن آداب و رسوم ترکمن در این مجموعه توضیحاتی ارائه کرد.

شرح درباره روابط شبهه انگیز شخصیت های بازی نقاب ها

علی مهام تهیه نماینده سریال بازی نقاب ها در گفت وگویی با خبرنگاران با اعتقاد بر اینکه ارتباط بین دو شخصیت اصلی این داستان (آلما و یاشار) رابطه سالمی برقرار است، درباره دلایل آن شرح داد: یکی از دلایل مهمی که کاراکتر آلما و یاشار با توجه به اینکه یاشار ازدواج نموده است، اما آنها باز هم تمایل دارند همدیگر را ببینند، این است که برای هر دو آنها این ازدواج غیرقابل قبول و دور از ذهن بوده است. کاراکتر یاشار با نزدیک شدنش به شخصیت آلما، درواقع می خواهد علت ازدواجش را شرح دهد و توجیه کند؛ اینکه ازدواجش به ناچار و به خاطر یک سری از شرایط بوده که نمی تواند به او بگوید. از سوی دیگر آلما هم درصدد است بفهمد چرا این ازدواج شکل گرفته آن هم بدون اینکه او متوجه گردد. او می خواهد بداند آن همه عشق و علاقه چه شده که این رخ داده است.

مهام با بیان اینکه موسیقی در فیلم و سریال و یا کلا در هنر تصویری و نمایشی به برانگیخته شدن احساس در مخاطب یاری می نماید، درباره موسیقی سریال بازی نقاب ها گفت: موسیقی همیشه در زندگی ما بوده و هست و خواهد بود و لالایی مادر جزء اولین موسیقی هاست که ما می شنویم. در این سریال هم موسیقی ترکمنی به اندازه اسب، آداب و سنت، جزء لاینفک زندگیشان است و صندلی خاص خود را دارد. اما با توجه به اینکه این سریال از رسانه ای مثل تلویزیون پخش می گردد و مخاطب عام دارد طبیعی است که ما باید ذائقه عام را در نظر داشته باشیم. هدف موسیقی این مجموعه برانگیختن احساسات مخاطب است.

تهیه نماینده بازی نقاب ها گفت: دوست داریم بینندگان ما از هر قشر و طبقه ای با این قصه ارتباط برقرار نمایند و احساس نزدیکی نمایند و این در حقیقت کوشش برای ایجاد پیوند بین همه اقشار جامعه است.

مهام همچنین در پاسخ به انتقادهایی مبنی بر کمرنگ شدن آداب و رسوم ترکمن در این مجموعه شرح داد: برخی اعتراض می نمایند که چرا همه آداب و رسوم ترکمن را در سریال نشان نداده اید. طبیعی است که در یک سریال ما تنها می توانیم بخشی از آداب و رسوم را نشان دهیم ضمن اینکه ما در این سریال نمی خواهیم تنها سنت ها را نشان دهیم. این اثر داستانی است و قصه ما گنجایش نشان دادن همه آداب و رسوم آنها را ندارد.

تهیه نماینده بازی نقاب ها در سرانجام درباره سرنوشت دو شخصیت این مجموعه یادآور شد: در سریال دیدیم که شخصیت یاشار از بچه دار شدنش گذشت زیرا نمی خواست از خودش نسلی باقی بماند که بیشتر موجب کدورت ها و اختلافات گردد و علاوه بر آن کاراکتر آلما به خاطر بیماری قلبی اش اگر بچه دار گردد خودش یا بچه می میرند. یاشار هم به خاطر علاقه ای که به آلما داشت خودش را عقیم کرد.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 645

به "شرح درباره روابط شبهه انگیز شخصیت های بازی نقاب ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح درباره روابط شبهه انگیز شخصیت های بازی نقاب ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید