جشن خاتمه ِ سال سرای ژیمناستیک و سالن شهدا برگزار گردید

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، در روزهای واپسین سال 97 ژیمناستیک تهران شاهد گردهمایی و جشنی باشکوه در سالن مازیار لطیفی بود و دهها تن از ژیمناست های برتر تهرانی و همچنین استعدادهای آینده این رشته قهرمان ساز ورزشی، دور هم جمع شدند.

جشن خاتمه ِ سال سرای ژیمناستیک و سالن شهدا برگزار گردید

درجشن صمیمی خاتمه سال سالن سرای ژیمناستیک و سالن شهدا (مازیار لطیفی) چهره های شاخصی از جمع رؤسای فدراسیون های ورزشی، مربیان برجسته ژیمناستیک، پیشکسوتان این رشته، ورزشکاران ملی پوش، صدها تن از والدین و خانواده های ورزشکاران و همچنین اصحاب رسانه حاضر بودند. سرای ژیمناستیک که از دهه شصت توسط استاد حمید به آیین و استاد جعفر درویش زاده تأسیس شد، تا امروز خواستگاه ده ها تن از ژیمناست های شاخص ایران بوده است. سالن شهدا نیز که در منطقه شش توسط استاد حسن لطیفی پایه گذاری شده است، میزبان این برنامه بود.

در ابتدای این مراسم جعفر درویش زاده رئیس سابق فدراسیون ژیمناستیک ایران که خود از قهرمانان و مربیان نامی ایران و آسیاست، به سخنرانی انگیزشی پرداخت و سپس اورسجی رئیس فدراسیون کبدی نیز از سجایای اخلاقی حاکم بر این دو باشگاه گفت.

سپس همزمان با اهدای مدال و حکم های سالانه به بیش از 70 استعداد درخشان ژیمناستیک، هدایایی به چهار ملی پوش ارزنده کشورمان تقدیم کرد. ملی پوشانی چون نیما یعقوبی (تیم ملی جوانان)، محمدمهدی رشیدی، محمد صدرا مبین، آرمان خدایی، صدرالدین هاشمی نژاد (اعضای تیم ملی نوجوانان) که قهرمانی مسابقات استعدادهای برتر آموزش و پرورش را به ارمغان آوردند، مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این مراسم همچنین از نقش سازنده مربیان ارزشمندی چون منصور یعقوبی، حسام درویش زاده، یاور امیدی، مهدی تژده و محسن مهرمند تقدیر شد. در خاتمه از کوشش و مقام های نیما عباسی، عیسی مددیان، سهیل خداداد، دانیال درویش، مانی میرزایی، امیرعلی ورمقانی و آئین نصرالهی که در مسابقات لیگ و کارگری و همچنین آموزش و پرورش پیروز نشان دادند، تجلیل و قدردانی شد و در خاتمه نیز عکس یادگاری خاتمه سال با حضور همه ورزشکاران و مربیان ثبت شد.

مجله سرگرمی: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1858

به "جشن خاتمه ِ سال سرای ژیمناستیک و سالن شهدا برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن خاتمه ِ سال سرای ژیمناستیک و سالن شهدا برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید