حسن زاده: به تمام بازی های لیگ های فوتبال ناظر اعزام می کنیم، احتمال هر اتفاقی از جمله تبانی بازی ها توسط تمام ارکان فدراسیون رصد می گردد

به گزارش راه ساری، به گزارش ، اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مشروح تمهیدات ویژه برای جلوگیری از تخلفات هفته های پایانی لیگ های فوتبال را در مصاحبه با خبرنگار خبرنگاران تشریح کرد.

حسن زاده: به تمام بازی های لیگ های فوتبال ناظر اعزام می کنیم، احتمال هر اتفاقی از جمله تبانی بازی ها توسط تمام ارکان فدراسیون رصد می گردد

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در این باره به خبرنگار ما گفت: در هفته های پایانی لیگ برتر و دیگر لیگ های فوتبال کشور بازی ها حساس می گردد و این حساسیت هم در صدر جدول و هم در پایین جدول برای قهرمانی و سقوط یک تیم وجود دارد و لذا در این مورد حساس بخشی را سازمان لیگ برتر در زمینه انجام مسابقات برنامه ریز می نماید مثلا هم زمان بودن و الزام رعایت قانون در برگزاری بازی ها و بخشی هم مرتبط به کمیته انضباطی و اخلاق است که در موردش برنامه ریزی لازم صورت گرفته است.

او ادامه داد: کمیته انضباطی و اخلاق در کنار سازمان لیگ برتر فوتبال و شخص مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در کنار دیگر کمیته های مربوطه از جمله استیناف و ... در تمامی مسابقات حساس حضور خواهند داشت و طبق برنامه ریزی عمل خواهیم کرد.

حسن زاده اضافه کرد: ما برای تمامی بازی های لیگ برتر فوتبال و لیگ دسته اول ناظر ویژه اعزام خواهیم کرد و با توجه به حساسیت در دیگر لیگ های برتر هم این موضوع را مد نظر خواهیم داشت و شاید مسئولان کمیته های اخلاق، انضباطی و حتی استیناف هم خودشان در بعضی مسابقات حضور داشته باشند چرا که در اینگونه موارد 2 بحث مهم وجود دارد یکی بحث سکو ها و فضای میزبانی و افراد خارج از زمین هستند و دیگر موضوع داخل زمین و نیمکت تیم ها است. در بحث سکو ها و ... ناظران ما در کمیته انضباطی نظارت ویژه دارند و در بخش خدای ناکرده مربوط به تبانی احتمالی و یا رصد هایی از این دست دوستان ما در کمیته اخلاق آنالیز های لازم را انجام خواهند داد.

او اضافه کرد: تدابیر مهمی در کمیته های اخلاق و انضباطی برای جلوگیری از اتفاقات احتمالی پیش بینی شده و مقدمات کار برنامه ریزی شده و در حال اجرا است و از طرف برگزار نمایندگان باید شراط مهیا باشد. از مسئولان تیم ها از جمله کاپیتان های 2 تیم کاد فنی و بعضی مسئولان و بازیکنان می خواهیم در مصاحبه با رسانه ها از مسائل حاشیه ای دوری نمایند و باعث تحریک دوستداران فوتبال یا تیم خودشان و حریف نشوند و بیشتر در حول محور فنی تیم هایشان مصاحبه نمایند.

او ادامه داد: بخشی از اتفاقات در دربی اخیر تیم های استقلال و پرسپولیس مربوط به نیمکت تیم ها بود و سکو ها روز آرامی را پشت سر گذاشتند و باید در بازی های آینده باز هم سکو ها فقط به تشویق تیم های خودشان بپردازند و مسئولان و بازیکنان هم کار فنی خود را انجام دهند.

حسن زاده در پاسخ به مسائل تبانی گفت: این موضوع در حیطه اختیار کمیته اخلاق است و بنده می دانم که تمامی موارد از سوی مسئولان این کمیته رصد می گردد.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2309

به "حسن زاده: به تمام بازی های لیگ های فوتبال ناظر اعزام می کنیم، احتمال هر اتفاقی از جمله تبانی بازی ها توسط تمام ارکان فدراسیون رصد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن زاده: به تمام بازی های لیگ های فوتبال ناظر اعزام می کنیم، احتمال هر اتفاقی از جمله تبانی بازی ها توسط تمام ارکان فدراسیون رصد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید