حمله وحشیانه 6 قمه کش به قهرمان اسکی ، پوریا کیاشمشکی روی تخت بیمارستان

به گزارش راه ساری، قهرمان اسکی رشته اسنوبورد در منطقه شمشک تهران مورد حمله 6 نفر با قمه قرار گرفت و به شدت زخمی شد.

حمله وحشیانه 6 قمه کش به قهرمان اسکی ، پوریا کیاشمشکی روی تخت بیمارستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از رکنا، ساعت یک بامداد چهارشنبه پوریا کیاشمشکی که قهرمان اسکی در رشته اسنوبورد است، همراه دوستانش در منطقه شمشک پایین بودند که ناگهان خودروی پاترول مشکی رنگ از خودروی آنها سبقت گرفت و سپس جلوی راهشان را بست.

پوریا و سه تن از دوستانش شوکه شده بودند که ناگهان 6 جوان با در دست داشتن قمه و چاقو از خودروی پاترول مشکی پیاده شدند و به سمت پوریا و 3 تن از دوستانش که داخل خودرویشان بودند، حمله کردند. 3 جوان قمه به دست در ابتدا به سراغ پوریا رفتند و با ضربات چاقو و قمه او را به شدت زخمی کردند و در حالی که دوستان پوریا با 3 جوان دیگر درگیر بودند، ناگهان پوریا که از ناحیه سر، کمر و دست به شدت زخمی شده بود، روی زمین افتاد.

پوریا غرق خون روی زمین بود که 6 جوان قمه به دست سوار بر خودرو پا به فرار گذاشتند و پوریا به کمک دوستانش به نزدیک ترین مرکز درمانی منتقل شد که با توجه به وخیم بودن محل زخم ها و شدت خونریزی، وی با آمبولانس به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد. ماموران با حضور در کلانتری از حمله شش جوان چاقو به دست مطلع شدند و پوریا و دوستانش همگی اعلام کردند که مردان شرور همگی مست بودند و هیچ شناختی از آنها نداشتند.

وریا 29 ساله، فوق لیسانس مدیریت ورزشی و مربی 3 رشته ورزشی دوچرخه سواری، دو و میدانی و اسکی اسنوبورد در حالی که روی تخت بیمارستان شهدای تجریش تحت نظر پزشکان قرار داشت، گفت: همراه دوستانم سوار بر خودرو بودیم و قصد داشتم دوستانم را به خانه شان برسانم و بعد به خانه بازگردم تا صبح به پیست اسکی دربندسر بروم که ناگهان خودروی پاترول با سرعت از کنار ما عبور کرد و نزدیک بود با هم تصادف کنیم. وی اضافه نمود: خودروی پاترول پس از عبور از ما جلوی راهمان را گرفت و 6 مرد با قمه و چاقو به جان ما افتادند که 3 نفر از آنها با قمه به کمر، دست و سرم ضرباتی زدند و سپس با مشت و لگد مرا نیمه بیهوش روی زمین انداختند.

قهرمان اسکی اسنوبورد ادامه داد: ریه ام پاره و تاندون اصلی دستم قطع شد. پزشکان می گویند احتمال دارد پس از یک سال درمان بتوانم دستم را به راحتی تکان بدهم. روی سرم نیز جای ضربات چاقویشان وجود دارد. تا بهتر شدن ریه ام باید در بیمارستان بمانم. پوریا گفت: ریه ام التهاب دارد و از مردم می خواهم برایم دعا کنند و امیدوارم هرچه زودتر پلیس این شرورها را دستگیر کند.

اهالی منطقه شمشک گفتند، این سومین بار است که این اتفاق در این منطقه رخ می دهد. در گذشته خودروهای پلیس در منطقه شمشک تردد زیادی داشتند و امنیت در این محل برقرار بود اما مدتی است که گشت های پلیسی کم شده و با اتفاقات و حمله هایی که اجرا شده ناامنی زیاد شده و مردم شب ها با استرس از خانه هایشان بیرون می آیند. از پلیس و قوه قضاییه می خواهیم که با عاملان این اتفاقات به صورت جدی برخورد کنند تا دیگر کسی به خودش اجازه ندهد به حالت مست و با در دست داشتن قمه و چاقو ترس وحشت بین مردم ایجاد کند.

با توجه به وجود پیست بین المللی دربندسر و پیست شمشک و قرار داشتن در راستا پیست دیزین گردشگران ، ورزشکاران و مردم زیادی به این منطقه مراجعه می کنند که اگر نظارت کافی برای امنیت منطقه صورت نگیرد، شاهد اتفاقات تلخی خواهیم بود و باعث بد نام شدن منطقه خواهد شد. بنا به این گزارش، تحقیقات پلیسی برای دستگیری عاملان این حمله خونین ادامه دارد.

آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8371

به "حمله وحشیانه 6 قمه کش به قهرمان اسکی ، پوریا کیاشمشکی روی تخت بیمارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله وحشیانه 6 قمه کش به قهرمان اسکی ، پوریا کیاشمشکی روی تخت بیمارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید