دانشجویان تمام دانشگاه ها می توانند از تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه آزاد استفاده کنند

به گزارش راه ساری، رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد دارای 11 هزار آزمایشگاه و 147هزار تجهیزات آزمایشگاهی است که دانشجویان همه دانشگاه ها می توانند از این ظرفیت در راستای تحقق رونق تولید استفاده کنند.

دانشجویان تمام دانشگاه ها می توانند از تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه آزاد استفاده کنند

بابک نگاهداری رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری با اشاره به وجود ظرفیت بسیار خوب شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد گفت: دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور در صورت نیاز می توانند از ظرفیت آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه آزاد استفاده کنند چرا که پتانسیل موجود در دانشگاه شامل 11 هزار آزمایشگاه و 147 هزار تجهیزات آزمایشگاهی است.

دانشگاه آزاد دارای 12 پژوهشکده و 131 مرکز تحقیقاتی است

وی افزود: شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد در حوزه مراکز تحقیقاتی دارای 12 پژوهشکده و 131 مرکز تحقیقاتی است که در راستای رفع نیاز های کشور در حال فعالیت هستند که در این بخش هم سایر دانشگاه ها در صورت نیاز می توانند از این مراکز استفاده کنند و هیچ گونه مانعی وجود ندارد.

پایش برنامه علمی دانشگاه آزاد

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد شرح داد: یکی از اولویت های دانشگاه آزاد در دوره جدید فعالیت های آموزشی خود از طریق سامانه های پژوهشی به پایش برنامه علمی می پردازند که این کار براساس نیاز محلی - منطقه ای در حوزه های هنر و علوم پزشکی است.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 6 بهمن 1401 بروزرسانی: 6 بهمن 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 4348

به "دانشجویان تمام دانشگاه ها می توانند از تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه آزاد استفاده کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان تمام دانشگاه ها می توانند از تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه آزاد استفاده کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید