دبیر فدراسیون: با ربانی قرارداد بستیم، توکلی: خبر ندارم!

به گزارش راه ساری، دبیر فدراسیون دوومیدانی می گوید که با ربانی برای مربیگری سپیده توکلی قرارداد بسته است.

دبیر فدراسیون: با ربانی قرارداد بستیم، توکلی: خبر ندارم!

به گزارش خبرنگاران، در حالی هاشم صیامی دبیر فدراسیون دوومیدانی می گوید که فدراسیون با محسن ربانی برای مربیگری سپیده توکلی قرارداد بسته که خود توکلی از این موضوع اظهار بی اطلاعی می نماید.

هاشم صیامی به خبرنگاران گفت که مهسا میزاطبیبی و سپیده توکلی با محسن ربانی تمرین می نمایند. وی در پاسخ به این سوال که ربانی پیش تر به دلیل نپذیرفتن شرایط قرارداد، مربیگری توکلی را نپذیرفته بود، گفت: نه مسئله ای وجود ندارد با او قرارداد بستیم. این خبرها داغ است. فدراسیون با ربانی برای مربیگیری توکلی قرارداد بسته است.

سپیده توکلی اما در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: شاید این موضوع اخیراً نهایی شده است. من در این مورد خبری ندارم.

چندی پیش سپیده توکلی پرنده پرش ارتفاع ایران از نداشتن اصلی ترین احتیاج خود یعنی مربی گلایه کرد. او نداشتن مربی تخصصی را دغدغه بزرگی بیان کرد و گفت که فدراسیون در عقد قرارداد با ربانی مربی پیشین او تعجیلی ندارد. در حالی که محسن ربانی مربی پیشین سپیده توکلی گفته بود که سر مباحث اقتصادی با فدراسیون اقتصادی به توافق نرسیده است، نایب رییس بانوان فدراسیون دوومیدانی در اظهار نظری متفاوت گفت ربانی تمایلی به کار کردن با سپیده توکلی ندارد.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1133

به "دبیر فدراسیون: با ربانی قرارداد بستیم، توکلی: خبر ندارم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر فدراسیون: با ربانی قرارداد بستیم، توکلی: خبر ندارم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید