دستورالعمل تازه قیمت گذاری خودرو منتشر شد ، متن کامل دستورالعمل شورای رقابت برای تنظیم بازار خودرو

به گزارش راه ساری، دستورالعمل شورای رقابت برای تنظیم بازار خودرو سواری منتشر شد و این بخش امروز رسما از دستورالعمل قیمت گذاری خودرو رونمایی کرد.

دستورالعمل تازه قیمت گذاری خودرو منتشر شد ، متن کامل دستورالعمل شورای رقابت برای تنظیم بازار خودرو

به گزارش خبرنگاران، اواسط دی ماه امسال قیمت خودرو با مصوبه شورای رقابت برای ورود به تعیین دستورالعمل قیمت گذاری خودرو وارد چالش جدیدی شده است. البته در آن مقطع شورای رقابت در اطلاعیه ای بیان نمود با توجه به منقضی شدن مدت زمان شصت و سومین مصوبه شورای عالی هماهنگی مالی مورخ 28 مهرماه 1400، در خصوص تنظیم بازار خودرو، دستورالعمل تشکیلکارگروه تخصصی خودرو از طریق شورای رقابت به تصویب رسید.

با اعلام این مصوبه، شورای رقابت عملاً به تعیین دستورالعمل قیمت گذاری خودرو ورود پیدا کرده است و دستورالعمل بازار خودرو که شامل تنظیم قیمت، مقدار و شرایط دسترسی آن است، از طریق کارگروه تخصصی خودرو تدوین می شود. البته مدیر روابط عمومی شورای رقابت گفت، شورای رقابت خودرو را قیمت گذاری نخواهد کرد و صرفا دستورالعمل را تدوین می کند و اجرای آن با دولت است.

در حال حاضر یک ماهی از انتشار این اطلاعیه از طریق شورای رقابت می گذرد و این بخش امروز رسما از دستورالعمل قیمت گذاری خودرو رونمایی کرد.

برای دریافت متن دستورالعمل قیمت گذاری خودرو اینجا کلیک کنید.

  • پراید و کوییک چند شد؟ | جدیدترین قیمت تیبا، ساینا،دنا، تارا و انواع پژو
  • آغاز پیش فروش 4 محصول سایپا ویژه مادران | این گروه نیاز به حساب وکالتی دارند؟
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 بهمن 1401 بروزرسانی: 18 بهمن 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14730

به "دستورالعمل تازه قیمت گذاری خودرو منتشر شد ، متن کامل دستورالعمل شورای رقابت برای تنظیم بازار خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستورالعمل تازه قیمت گذاری خودرو منتشر شد ، متن کامل دستورالعمل شورای رقابت برای تنظیم بازار خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید