دعوت بازیکنان فوتسال و آماتور به تیم ملی فوتبال دانمارک!

به گزارش راه ساری، در اتفاقی عجیب بازیکنان فوتسال و بازیکنان لیگ های سطح پایین تر به تیم ملی فوتبال دانمارک دعوت شدند.

دعوت بازیکنان فوتسال و آماتور به تیم ملی فوتبال دانمارک!

به گزارش خبرنگاران، به دلیل اختلافاتی که بین بازیکنان تیم ملی فوتبال دانمارک و اتحادیه فوتبال این کشور بر سر موضوع اسپانسر و حامی مالی تیم به وجود آمده، اتحادیه فوتبال دانمارک در اقدامی عجیب از بازیکنان فوتسال و بازیکنان شاغل در لیگ های سطح پایین تر فوتبال باشگاهی دانمارک برای حضور در اردوی این تیم به منظور رویارویی با اسلواکی دعوت کرد. این بازی دوستانه قرار است چهارشنبه شب برگزار گردد. همچنین دانمارک خود را آماده اولین بازی اش در تورنمنت دوستانه لیگ ملت های اروپا می نماید، جایی که یکشنبه شب با ولز دیدار خواهد نمود.

پیشنهاد استفاده از بازیکنان فوتسال و بازیکنان لیگ های پایین تر که سابقه بازی ملی ندارند توسط اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای دانمارک به اتحادیه فوتبال دانمارک داده شد.

اتحادیه فوتبال دانمارک همچنین گفت جان ینسن، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال دانمارک به طور موقت به جای آگه هاریده راهنمایی این تیم را در سفر به اسلواکی با 24 بازیکن برعهده خواهد داشت. در صورتی که دانمارک حاضر به انجام این دو بازی دوستانه نمی شد با مجازاتی از سوی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) روبه رو می شد.

همچنان این احتمال وجود دارد که اتحادیه فوتبال دانمارک ترکیبی از بازیکنان متفاوت که می تواند شامل بازیکنان ملی پوش این تیم باشد را برای بازی یکشنبه مقابل ولز در لیگ ملت های اروپا معرفی کند.

zeetova.ir: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 161

به "دعوت بازیکنان فوتسال و آماتور به تیم ملی فوتبال دانمارک!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت بازیکنان فوتسال و آماتور به تیم ملی فوتبال دانمارک!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید