دولت فنلاند همه اهالی کشور را به کنسرت مجازی دعوت کرد

به گزارش راه ساری، شرکت واقعیت مجازی Zoan نسخه مجازی جالبی را ایجاد نموده است که هر فردی می تواند به آن دسترسی داشته باشد تا در کنسرت مجازی مشارکت داشته باشند.

دولت فنلاند همه اهالی کشور را به کنسرت مجازی دعوت کرد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اهالی هلسینکی، یک گردهمایی و کنسرت مجازی برگزار می نمایند و بیش از 10 ٪ از جمعیت فنلاند نیز در این کنسرت مشارکت می نمایند.

فنلاند برای جبران بعضی از جشن های از دست رفته به دلیل ویروس کرونا به واقعیت مجازی روی آورد. روز اول ماه می یک جشن عظیم در فنلاند است، زمانی که افراد برای برگزاری مهمانی ها و کنسرت در خارج از خانه جمع می شوند. اما برگزاری یک اجتماع گسترده به دلیل COVID-19 اکنون امن نیست، شهر هلسینکی راهی برای انتقال این جشن به صورت آنلاین پیدا نموده است.

اگرچه فنلاند آمار ابتلای خفیفی را گزارش نموده است، اما برگزارس جشن ها می تواند باعث افزایش نرخ ابتلا در سطح شهر ها گردد. به گفته شهر هلسینکی، فنلاند حدود شش میلیون نفر جمعیت دارد و 700 هزار بیننده در این کنسرت مجازی حاضر شده اند، بدین معنی که نزدیک به 12 ٪ از کشور این رویداد را تماشا کردند. از میان این شرکت نمایندگان، 150 هزار نفر آوتار هایی ایجاد نموده بودند تا حرکات تماشاگران را بازسازی نمایند. این شرکت قبلاً بیش از پنج سال در هلسینکی امور مجازی را ترتیب داده است.

تور کیش: سفری هیجان انگیز به مروارید خلیج فارس

مجله سایه: گلچینی از بهترین های وب

منبع: انتخاب
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9106

به "دولت فنلاند همه اهالی کشور را به کنسرت مجازی دعوت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت فنلاند همه اهالی کشور را به کنسرت مجازی دعوت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید