راه های ارتباطی آذربایجان غربی باز است، آبگرفتگی 32 منزل مسکونی

به گزارش راه ساری، امیرعباس جعفری در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه بارش دو روز اخیر در استان موجب آبگرفتگی 32 منزل مسکونی در ارومیه و پیرانشهر شد اضافه کرد: با کوشش اعضای شورای مدیریت بحران بلافاصله امداد رسانی به خانواده هایی که منازل آنها دچار آبگرفتگی شده بود صورت گرفت و هم اکنون مسئله ای وجود ندارد.

راه های ارتباطی آذربایجان غربی باز است، آبگرفتگی 32 منزل مسکونی

وی با بیان اینکه دو منزلی که در ارومیه دچار آبگرفتگی شده بودند متاسفانه جزو ساخت و سازهایی بود که در حریم رودخانه اجرا شده است مطرح نمود: 30 منزل مسکونی نیز در روستای کهنه لاهیجان پیرانشهر بود که امداد رسانی های لازم انجام شد.

جعفری از تخریب پل ارتباطی روستای سوله دکل نیز اطلاع داد و اظهارداشت: دیروز به دلیل شدت بارشها امکان ترمیم این پل فراهم نبود ولی از امروز راهداری استان در حال ترمیم این پل ارتباطی است.

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی در خصوص تخریب پل های هاشم آباد و گلستانه نیز گفت: در اثر وقوع سیل فروردین سال گذشته این دو پل تخریب شد که هم اکنون عملیات اجرایی احداث پل های جدید در این دو منطقه در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه بلافاصله مسیر جایگزین برای برقراری تردد اهالی مشخص شده است، ادامه داد: مردم برای رفت و آمد به روستای گلستانه می توانند از دو مسیر جایگزین استفاده نمایند که یکی از آن راه آسفالته دیزج - سوسن آباد و گلستانه و دیگری راه خاکی دوکانه - حلج و گلستانه است که از نخستین ساعات بعد از سیل و تخریب پل مذکور به اطلاع شهروندان رسید.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 502

به "راه های ارتباطی آذربایجان غربی باز است، آبگرفتگی 32 منزل مسکونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه های ارتباطی آذربایجان غربی باز است، آبگرفتگی 32 منزل مسکونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید