رای مثبت کمیسیون اجتماعی مجلس به جدایی معاونت جوانان از وزارت ورزش

به گزارش راه ساری، مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از رای مثبت نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس به طرح جدایی معاونت جوانان از وزارت ورزش اطلاع داد.

رای مثبت کمیسیون اجتماعی مجلس به جدایی معاونت جوانان از وزارت ورزش

امید محدث در گفت و گو با خبرنگاران، با بیان اینکه این طرح امروز در کمیسیون اجتماعی به عنوان کمیسیونی اصلی مطرح شده و از سوی نمایندگان رأی مثبت گرفت، گفت: در حال حاضر باید منتظر اعلام وقت برای طرح این موضوع در صحن علنی مجلس باشیم.

به گفته وی، پیشنهاد جدایی معاونت جوانان از وزارت ورزش به همراه دو وزارت خانه دیگر پیش از این در قالب یک لایحه از سوی دولت مطرح شده بود که رأی مثبت نمایندگان را به همراه نداشت، به همین دلیل نمایندگان این بار این لایحه را در قالب یک طرح به مجلس ارائه کردند.

محدث با بیان اینکه این طرح هفته گذشته در کمیسیون بهداشت مجلس به عنوان کمیسیون فرعی مطرح شد، اظهار کرد: ما نیز از سوی معاونت جوانان برای دفاع از طرح جدایی این معاونت از وزارت ورزش و جوانان حضور پیدا کردیم و این طرح در آن کمیسیون هم رأی مثبت کسب کرد. طرح مذکور امروز نیز در کمیسیون اجتماعی مطرح شد و با وجود بعضی مخالفان، در نهایت رأی مثبت نمایندگان راکسب کرد.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2260

به "رای مثبت کمیسیون اجتماعی مجلس به جدایی معاونت جوانان از وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رای مثبت کمیسیون اجتماعی مجلس به جدایی معاونت جوانان از وزارت ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید