ربات های سازمان آتشن نشانی تهران در راهند

به گزارش راه ساری، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ورود ربات های آتش نشان به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تا انتها سال جاری اطلاع داد.

ربات های سازمان آتشن نشانی تهران در راهند

مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا درباره ورود تجهیزات جدید و مدرن به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد: به دنبال ورود ربات ها به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران هستیم و می توان گفت که تا انتها سال به ربات ها مجهز می شویم.

وی با بیان اینکه در جهان ربات ها همچنان به مرحله اطفای دقیق ساختمان ها نرسیده اند، گفت: ربات ها در بخش ارزیابی در دیگر نقاط جهان نیز مورد استفاده قرار می گیرند، چرا که می توانند در بخش ارزیابی و شناسایی موثر واقع شوند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران زمان ورود ربات ها به این سازمان را تا انتها امسال بیان کرد و اضافه نمود: تا انتها امسال شاهد ورود ربات ها به این سازمان خواهیم بود.

داوری درباره تعداد این ربات ها نیز گفت: درباره ربات ها نیز در تلاشیم تا حداقل یک دستگاه را تا انتها سال به سازمان آتش نشانی اضافه کنیم. در صورت موفقیت آمیز بودن ماموریت ها و اگر متوجه شویم که این فناوری، کارایی مناسبی دارد، در سال های آینده حتما تعداد دیگری اضافه خواهیم کرد.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 4337

به "ربات های سازمان آتشن نشانی تهران در راهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربات های سازمان آتشن نشانی تهران در راهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید