رونالد کومان: باخت هلند به آلمان تقصیر من بود

به گزارش راه ساری، مسئولیت سرمربی تیم ملی هلند، باخت خانگی این تیم مقابل آلمان در مرحله انتخابی یورو 2020 را به گردن گرفت.

رونالد کومان: باخت هلند به آلمان تقصیر من بود

به گزارش خبرنگاران، رونالد کومان پس از باخت 3 بر 2 شب گذشته (یکشنبه) تیم ملی هلند مقابل آلمان در دور دوم دیدارهای مرحله انتخابی یورو 2020 که در آن لاله ها با دریافت یک گل در دقیقه 90 از کسب امتیاز در دومین بازی شان باز ماندند، اشتباهات تاکتیکی خودش را مسبب رخ دادن این اتفاق دانست.

هلند در 23 سال اخیر در خانه مقابل آلمان تن به شکست نداده بود و کومان مسئولیت این شکست را به خاطر تقویت نکردن خط دفاعی تیمش در مقاطع پایانی بازی برعهده گرفت.

او در نشست خبری پس از بازی گفت: در 5 دقیقه آخر بازی بود که من احساس کردم حریف می تواند و در آستانه زدن گلی دیگر به ما واقع شده است. به همین دلیل با دستیارانم در نیمکت صحبت کردیم تا ببینیم چه راه حلی می توانیم پیدا کنیم. اگر ناتان آکه را به جای یک بازی هجومی به میدان می فرستادیم؟ شاید این چیزی که شما می گویید ایده بهتری بود. این همان جایی بود که من اشتباه کردم.

کومان اضافه نمود: ما مدام توپ را لو می دادیم. وقتی شما نمی توانید از خط حمله به حریف فشار بیاورید، خط دفاعی تان بیشتر تحت فشار قرار می گیرد و آسیب پذیر می گردد. آلمان بازیکنان هجومی فوق العاده ای دارد. ما به آنها بیش از اندازه فضا دادیم. گل اولی که دریافت کردیم از سر بدشانسی بود چون پای فیرجیل فن دایک لیز خورد. گل دوم باورنکردنی بود اما از قلم نیاندازید که ما زمانی که یک بر صفر عقب بودیم دو فرصت فوق العاده گلزنی داشتیم که بابل آنها را هدر داد.

سرمربی هلندی ها تأکید کرد: در نیمه دوم بازی فوق العاده ای انجام دادیم. توانستیم یک تیم فوق العاده مانند آلمان را به نیمه زمین خودش برگردانیم و از آن موقع به بعد تملک توپ فوق العاده ای داشتیم. کلی ریسک کردیم اما فشارمان روی توپ را حفظ کردیم. ما به بازی برگشتیم و تا دقایق پایانی احتمال اینکه ما گل سوم برسیم بیشتر از احتمال گلزنی آنها بود. در آن دقایق آخر طوری شده بود که من به خودم می گفتم پسر ها من به یک امتیاز هم راضی ام، آن را از دست ندهید چون می دانستیم که هر آن ممکن است گل بخوریم و در نهایت هم این رخ داد.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1975

به "رونالد کومان: باخت هلند به آلمان تقصیر من بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالد کومان: باخت هلند به آلمان تقصیر من بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید