خروج الکس از آئودی پارک ، نوری اخراج شد

به گزارش راه ساری، شکست مقابل دینامودرسدن باعث شد تا کاسه صبر مدیران اینگولشتات لبریز گردد و آن ها تصمیم به اخراج نوری از نیمکت اینگولشتات بگیرند. نوری در 9 بازی هرگز به پیروزی نرسید تا کارنامه ضعیفی به نام او ثبت گردد.

خروج الکس از آئودی پارک ، نوری اخراج شد

به گزارش خبرنگاران ،امیر اسدی،الکساندر نوری برخلاف تصورها نتوانست روزهای موفقی را در بوندس لیگای 2 رقم بزند تا شوک تغییر سرمربی در اینگولشتات کارساز نگردد و این تیم همچنان در قعر جدول قرار بگیرد. اینگولشتات بعد از کسب یک برد، 2 تساوی و 3 شکست، در انتها هفته ششم اقدام به اخراج استفان لیتل 41 ساله کرد تا الکساندر نوری جایگزین او گردد. سرمربی ایرانی- آلمانی و سابق وردربرمن که فصل 2017-2016 توانست این تیم را از سقوط به دسته پایین تر نجات بدهد.

نوری ابتدای فصل 2018-2017 از سرمربیگری برمن اخراج شد و بعد از آن به مدت حدود یک سال بیکار بود تا شغل جدیدی به او پیشنهاد گردد. در این بین، یکی دو پیشنهاد از لیگ ایران نیز به دست نوری رسید که به آن ها پاسخ منفی داد. پیشنهاد تراکتورسازی، مهمترین پیشنهادی بود که دست نوری رسید اما او همچنان علاقه داشت تا در آلمان مربیگری کند.

نوری از هفته هفتم بوندس لیگای2 در فصل 2019-2018 روی نیمکت اینگولشتات نشست. بازی مقابل کلن در استادیوم راین انرژی و در حضور 45900 تماشاگر که با شکست 2 بر یک نوری و اسنگولشتات به انتها رسید. کلن یکی از تیم های قدرتمند بوندس لیگای2 است که شکست با اختلاف یک گل، طرفداران اینگولشتات را به خروج از بحران امیدوار کرد.

هفته هشتم، اینگولشتات در آئودی پارک میزبان یونیون برلین بود اما باز هم با نتیجه 2 بر یک مغلوب حریف شد. دومین شکست در دومین حضور نوری، کمی از امیدهای طرفداران اینگولشتات کم کرد اما هفته بعد، باز هم این اتفاق تکرار شد. این بار شکست 2 بر یک مقابل پادربورن که باعث شد یک آمار ضعیف به نام نوری و شاگردانش ثبت گردد.

اینگولشتات برای انجام دهمین بازی فصل به میهمانی ساندهازن رفت. تیمی متوسط که حضور در میانه های جدول، تنها هدف این فصل اش است. اینگولشتات با نتیجه 4 بر صفر مغلوب شد تا در آلمان، همه از اخراج زودهنگام نوری صحبت نمایند. اتفاقی که هرگز رخ نداد و آلمان های شکیبا پای نوری ایستادند و او را روی نیمکت تیم شان حفظ کردند.

در 3 هفته بعدی، نتایج اینگولشتات بهتر از قبل شد اما این تیم هرگز با نوری طعم پیروزی را نچشید. هفته یازدهم، اینگولشتات مقابل دویسبورگ به تساوی یک بر یک رسید. آن هم در دیداری که می توانست 3 امتیاز را کسب کند اما مهاجمان این تیم آنقدر موقعیت از دست دادند که صدای مدیران باشگاه اینگولشتات نیز در آمد.

هفته دوازدهم اینگولشتات به زمین هولستن کیل رفت و مقابل این تیم به تساوی 2 بر2 رسید. تساوی مقابل تیم نهم جدول، آن هم در زمین حریف نتیجه مناسبی بود تا نوری همچنان امیدوار به آینده و موفقیت در اینگولشتات باشد. آخرین بازی اینگولشتات در بوندس لیگای2، تقابل با آرمینیابیلفلد بود. استادیوم آئودی پارک توسط طرفداران اینگولشتات اشغال شد تا نخستین برد نوری و دومین برد فصل این تیم ثبت گردد اما باز هم تساوی، نتیجه ای بود که روی اسکوربورد نقش بست.

در روزهایی که بازی های باشگاهی به دلیل روزهای فیفا تعطیل بود، اینگولشتات در جام حذفی مقابل مونیخ 1860 بازی کرد اما باز هم نتیجه ای جز شکست عاید این تیم نشد. با انتها تعطیلی بازی های باشگاهی، نوری و اینگولشتات در هفته چهاردهم بوندس لیگای 2 به میهمانی دینامودرسدن رفتند اما این بار هم با نتیجه 2 بر صفر مغلوب شدند. نتیجه ای که کاسه صبر مدیران باحوصله آلمانی را لبریز کرد تا آن ها تصمیم به اخراج نوری از نیمکت اینگولشتات بگیرند.الکساندر نوری در این مدت کوتاه 9 بار روی نیمکت اینگولشتات نشست و فقط 3 امتیاز کسب کرد. بدون برد و با 6 شکست در کارنامه، ضعیف ترین دوران مربیگری نوری در آلمان طی شد تا اطمینان مدیران اینگولشتات به این مربی جوان به سر برسد.

اینگولشتات با این نتایج و با کسب تنها 8 امتیاز از 14 بازی، در صندلی هجدهم جدول رده بندی ایستاده. صندلیی که متعلق به نخستین تیم سقوط نماینده به دسته پایین تر است. نوری که 2 سال قبل،برمن را از منطقه سقوط نجات داد، همین مأموریت را در اینگولشتات بر عهده داشت اما هرگز به موفقیت نرسید. در دوران مربیگری نوری، اینوگلشتات در حسرت پیروزی باقی ماند و البته 8 گل زد و 18 گل دریافت کرد. نتایجی که شاید حداقل تا ماه های آینده نوری را از فوتبال آلمان دور نگه دارد و هیچ مدیری حاضر نگردد راهنمایی نیمکت خود را به او بسپارد. اتفاقی که برای نوری به هیچ وجه خوشایند نخواهد بود.

12

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 826

به "خروج الکس از آئودی پارک ، نوری اخراج شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خروج الکس از آئودی پارک ، نوری اخراج شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید