زن هزار چهره در دام کارآگاهان پلیس

به گزارش راه ساری، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دزد منزلی با مشخصات مختلف اطلاع داد و گفت: این زن دزد در پوشش نظافتچی از منزل مالباخته یک میلیارد ریال طلا سرقت نموده بود.

زن هزار چهره در دام کارآگاهان پلیس

به گزارش خبرنگاران، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری در این باره گفت: بیست و دوم تیرماه سال جاری فردی با مراجعه به کلانتری 147 گلبرگ شکایتی را مبنی بر سرقت منزلش طرح کرد که پس از ثبت شکایت اولیه پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم نهاده شد.

وی توضیح داد: شاکی به پایگاه چهارم دعوت و در تحقیقات پلیسی گفت، دزد یا دزدان بلافاصله بعد از خروج مادرم از منزل، بدون هیچ گونه تخریبی با استفاده از کلید وارد منزل شده اند و اموالی از قبیل طلاجات، ارز و لپ تاپ به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال سرقت و هنگام خروج با لوازم آرایشی تصویر لبخند را روی آینه کمد دیواری کشیده اند.

این مقام انتظامی گفت: از شاکی در مورد معرفی مظنون تحقیق شد که بیان داشت، چند وقت قبل خانمی به نام انسیه 35ساله از شرکت خدمات نظافتی برای نظافت منزل استخدام کردیم که پس از خروج وی، دسته کلید ساختمان مفقود شد.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت اضافه کرد: با اطلاعات به دست آمده اقدامات پلیسی برای شناسایی هویت و مخفیگاه انسیه شروع و در تحقیقات اجرا شده تعیین شد وی سابقه دار بوده و قبلا به همین شیوه و شگرد سرقت نموده است.

نثاری ابراز داشت: در پایش های اطلاعاتی تعیین شد متهم در سرقت ها با اسامی مختلف مانند مهری، وحیده، انسیه، سارا، منیژه و... در شرکت های نظافتی استخدام و با معرفی به منازل ، طلاجات، ارز، کلید، لپ تاپ، تبلت، موبایل، بدلیجات، لوازم منزل و مدارک را سرقت نموده و با استفاده از مدارک سرقتی از منازل شاکیان در شرکت های نظافتی استخدام و در بعضی موارد حتی افتتاح حساب بانکی برای واریز وجوه سرقتی به حسابش نموده است.

وی با بیان اینکه هویت واقعی متهم به نام آزاده شناسایی و تعیین شد وی در شهر پرند، رباط کریم و اسلامشهر با همین شیوه سرقت نموده است، گفت: علی رغم شناسایی هویت اصلی متهم آدرس دقیقی از وی به دست نیامد. با انجام تحقیقات دیگر تعیین شد این خانم با استفاده از مدارک هویتی زنی به نام نوشین در مرداد ماه سال جاری اقدام به تکمیل فرم استخدام در یکی از شرکت های خدماتی در تهران نموده است.

براساس گزارش سایت پلیس، وی با اشاره به اینکه مخفیگاه جدید متهم شناسایی و با دستور قضائی دستگیر شد، گفت: متهم از بدو دستگیری خود را به کارآگاهان با اسامی مختلفی معرفی و در نهایت با مشاهده دلایل پلیس، چاره ای جز اعتراف نداشت و ضمن معرفی هویت واقعی خود به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

سرهنگ نثاری ابراز داشت : متهم با دستور شعبه اول دادیاری دادسرای ناحیه 15 تهران روانه زندان شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7664

به "زن هزار چهره در دام کارآگاهان پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن هزار چهره در دام کارآگاهان پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید