سیو یک دست عابدزاده دست به دست در کانال های مجازی

به گزارش راه ساری، صحنه ای که او ضربه چیپ و قوس دار مهاجم بلننزه را در یک حرکت بسیار سخت و تماشایی با یک دست گرفت در ساعات بعد از بازی به سرعت در کانال ها و صفحات ورزشی منتشر و مورد استقبال نهاده شد.

سیو یک دست عابدزاده دست به دست در کانال های مجازی

به گزارش خبرنگاران ،عابدزاده در حالی که تیمش به دنبال یک برد خانگی بود با عملکرد خوب و سیوهای تاثیرگذارش اجازه نداد تیمش در خانه شکست بخورد.در حالی که ماریتیمو به خصوص در بخش تهاجمی عملکرد خوبی نداشت بلننسه در ضدحملات و ضربات ایستگاهی فرصت هایی داشت که عابدزاده به خوبی مانع از باز شدن دروازه شد.صحنه ای که او ضربه چیپ و قوس دار مهاجم بلننزه را در یک حرکت بسیار سخت و تماشایی با یک دست گرفت در ساعات بعد از بازی به سرعت در کانال ها و صفحات ورزشی منتشر و مورد استقبال نهاده شد.

عابدزاده با این بازی خوب از معتبرترین رسانه های پرتغالی نمره بالا را گرفت و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تیمش انتخاب شد. روزنامه آبولا یکی از معروف ترین رسانه های پرتغال بعد از بازی به امیر عابدزاده دروازه بان ماریتیمو نمره بالای 7 را داد که بالاترین نمره ای بود که در این بازی به بازیکنان دوتیم داده شد. تنها دو بازیکن دیگر فاریسیو از ماریتیمو و گونسالو سیلوا از بلننزه مثل امیر نمره هفت را گرفتند.

همچنین نشریه دیاریو دو نوتیسیا نیز در بخش ورزشی اش و در نمراتی که به بازیکنان این بازی داد بازهم امیرعابدزاده بالاترین نمره را که همان نمره 7 بود به دست آورد.

عابدزاده در 5 هفته ای که از رقابت های لیگ پرتغال می گذرد توانسته با سه کلین شیت یکی از بهترین بازیکنان تیمش باشد. ماریتیمو در حال حاضر با 10 امتیاز در رده ششم واقع شده است.

صحنه ای که او ضربه چیپ و قوس دار مهاجم بلننزه را در یک حرکت بسیار سخت و تماشایی با یک دست گرفت در ساعات بعد از بازی به سرعت در کانال ها و صفحات ورزشی منتشر و مورد استقبال نهاده شد.

3-220

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 دی 1397 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 247

به "سیو یک دست عابدزاده دست به دست در کانال های مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیو یک دست عابدزاده دست به دست در کانال های مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید