شگفت انگیز و مجذوب کننده؛ آپدیت بدنی درک لانسفورد

به گزارش راه ساری، درک لانسفورد در فاصله 12 هفته مانده به مستر المپیا 2023 از آپدیت بدنی نو خود رونمایی کرد.

شگفت انگیز و مجذوب کننده؛ آپدیت بدنی درک لانسفورد

به گزارش سرخ نیوز، درک لانسفورد به ترک تازی خود در قلمرو بدنسازی ادامه می دهد. آمریکایی سی ساله اخیرا آپدیت بدنی ترسناکی از خود منتشر نموده است. لانسفورد چند فیگور گرفته تا به رقبای خود بگوید که منتظر او باشند.

این تازه شروع ماجرای درک لانسفورد است…

پس از مسابقات مستر المپیا 2021 که با قهرمانی درک لانسفورد در دسته 212 پوند نیز همراه بود، رفته رفته عضلات بیشتر و بیشتری بر اندام این بدنساز به چشم خورد.

معنی اش این بود که وزن لانسفورد نیز از حدود مجاز فراتر می رفت و دیگر قادر نبود در دسته 212 پوند به رقابت بپردازد. او ناگزیر به دسته آزاد نقل مکان می کرد و در مستر المپیا 2022 در رقابتی نزدیک با هادی چوپان قهرمانی را به گرگ ایرانی واگذار می کرد.

حالا از درک لانسفورد به عنوان جدی ترین حریف چوپان در مستر المپیا 2023 یاد می گردد. پس وقتی بدنساز آمریکایی رو به دوربین می ایستد و چند فیگور می گیرد واضح است که توجه دنیای بدنسازی به او جلب گردد. این ویدیو پس از یک تمرین خوب روی عضلات سینه ضبط شده است. تمرینات لانسفورد به وسیله هنی رامبد طرح ریزی شده اند و رامبد تا بحال چندین نفر را به مقام قهرمانی مستر المپیا رسانده است.

درک لانسفورد در مستر المپیا 2022 همه، هم داوران و هم تماشاگران را تحت تاثیر اندام خود قرار داد. او یک پکیج کامل را به روی استیج آورده بود که ترکیبی از سایز، تقارن و کاندیشنینگ بود. تنها دقایقی پس از اعلام نتایج بود که لانسفورد در صفحه اینستاگرام خود نوشت: این تازه شروع ماجراست…

لانسفورد در ادامه هنی رامبد را تگ نموده بود و نوشته بود: آنچه تو برای من کردی فراتر از استیج بر کل زندگی من تاثیرگذار بوده است. از این که تو را در کنارم دارم سخت ممنونم و قدردان یاری هایت برای رسیدن به پتانسیل کاملم هستم.

درک لانسفورد در ادامه ضمن تبریک به هادی چوپان نوشته بود: بسیاری از افراد هستند که هرکدام به روش های خود مرا حمایت کردند. من می توانم نام ببرم و نام ببرم و از تمام چیزها و کسانی قدردانی کنم که برایم ارزنده بوده اند. قبلا هم گفته ام و باز هم می گویم: تقدیر خدا بی نقص است.

آپدیت بدنی درک لانسفورد در فاصله 3 ماه تا مستر المپیا

درک لانسفورد اخیرا آپدیت بدنی نو خود را در قالب یک پست اینستاگرامی و با ارائه چند فیگور به نمایش گذاشته است. این ویدیو در فاصله 12 هفته مانده تا مستر المپیا 2023 نشان می دهد که لانسفورد از همین حالا نیز از اندامی فوق تفکیک شده با کاندیشنینگ خشک برخوردار است.

درک لانسفورد در حال حاضر در میان هواداران بدنسازی به عنوان مدعی اول قهرمانی در مستر المپیا 2023 شناخته می گردد و همه رقبای او از جمله هادی چوپان و نیک واکر نیز تهدید او را به رسمیت شناخته اند. یکی از برترین پارت های اندام کنونی لانسفورد عضلات کواد او هستند که شدیدا نظرگیرند. عضلات پای درک با آوندهای پیدا و خط بندی هایی که با هم تقاطع پیدا می نمایند، شاید برترین بخش از پکیج بدنساز آمریکایی باشد.

درک لانسفورد در حال حاضر تحت یک رژیم غذایی اکید به سر می برد و هنوز چیز زیادی از این رژیم غذایی که مخصوص دوران آماده سازی برای مستر المپیا 2023 طراحی شده است به بیرون درز ننموده است. لانسفورد فقط گفته است که این روزها سالم غذا می خورد، از قند پرهیز می نماید، و روزانه پنج وعده سرشار از پروتئین به مصرف می رساند.

مسیر دسته 212 پوند تا دسته آزاد هرگز برای درک لانسفورد آسان طی نشده است. حالا او در اندیشه رسیدن به قله، یعنی قهرمانی در مسابقات مستر المپیا 2023 است.

منبع: فرارو
انتشار: 24 مرداد 1402 بروزرسانی: 24 مرداد 1402 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14805

به "شگفت انگیز و مجذوب کننده؛ آپدیت بدنی درک لانسفورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شگفت انگیز و مجذوب کننده؛ آپدیت بدنی درک لانسفورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید