عذرخواهی علیفر از بینندگان تلویزیون، هیچ جا نمی روم و در کشورم می مانم

به گزارش راه ساری، من هیچ جا نرفته ام و هیچ جا هم قرار نیست بروم. من فرزند ایران هستم و تا نفس می کشم به خاک مقدس سرزمینم وفادارم و افتخار می کنم که از طریق سیمای جمهوری اسلامی ایران با مردم کشورم در ارتباط هستم.

عذرخواهی علیفر از بینندگان تلویزیون، هیچ جا نمی روم و در کشورم می مانم

بینندگان تلویزیون چند هفته است که صدای سرهنگ علیفر را نشنیده اند. آخرین باری که گزارشی از او شنیده شد، بازی لوانته و رئال مادرید در بیست و سوم شهریورماه بود که سرهنگ سیدجلال حسینی را بازیکن خط میانی لوانته اظهار داشت.

به گزارش ایران ورزشی، این گاف آنقدر عجیب بود که شبکه ورزش در اقدامی که برای اولین بار رخ داد، به صورت رسمی اظهار داشت که علیفر را از گزارشگری محروم خواهد کرد. علیفر هم بلافاصله به این تصمیم مدیران شبکه ورزش واکنش نشان داد و گفت از آنور آب پیشنهاد دارد و حالا که سازمانش با او بی مهری کرده، ایران را ترک می کند.

حالا 20 روز پس از آن صحبت ها، علیفر همچنان ایران است و به نظر به زودی گزارش کردن فوتبال در تلویزیون ایران را از سر خواهد گرفت. دیروز سایت شبکه ورزش مصاحبه ای از او منتشر کرد که نشان می دهد شرایط برای بازگشت سرهنگ مهیا شده.

علیفر در این مصاحبه رسماً به خاطر اشتباهش عذرخواهی کرده: در بازی رئال مادرید و لوانته به دلیل اطلاعات غلطی که از یک سایت خارجی گرفتم، به اشتباه نام سید جلال حسینی را در ترکیب تیم لوانته اظهار داشتم. البته در نیمه دوم متوجه اشتباه خود شدم و آن را تصحیح کردم اما الان لازم است یک بار دیگر از بینندگان و فوتبال دوستان عذرخواهی کنم. همه ما باید تلاش کنیم تا اطلاعات دقیق و درست به مردم بدهیم و من هم در طول سال های گزارشم همین رویه را داشته ام.

او خروجش از ایران را هم تکذیب کرده: من هیچ جا نرفته ام و هیچ جا هم قرار نیست بروم. من فرزند ایران هستم و تا نفس می کشم به خاک مقدس سرزمینم وفادارم و افتخار می کنم که از طریق سیمای جمهوری اسلامی ایران با مردم کشورم در ارتباط هستم.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5675

به "عذرخواهی علیفر از بینندگان تلویزیون، هیچ جا نمی روم و در کشورم می مانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی علیفر از بینندگان تلویزیون، هیچ جا نمی روم و در کشورم می مانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید