قلعه نویی: آقایان با اتفاقات مهندسی شده در این سال ها نتیجه گرفتند، زور ما به این جریان نمی رسد

به گزارش راه ساری، سرمربی سپاهان از تیمش با وجود شکست مقابل پرسپولیس تمجید کرد.

قلعه نویی: آقایان با اتفاقات مهندسی شده در این سال ها نتیجه گرفتند، زور ما به این جریان نمی رسد

به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از شکست تیمش مقابل سپاهان در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران گفت: باید از تیمم تشکر کنم که شرافت و مردانگی را در فوتبال نشان داد. بعدها خیلی ها درباره این تیم و این فوتبال خواهند نوشت.

سرمربی سپاهان گفت: بعدها برای مردم مشخص خواهد شد که چه اتفاقاتی به صورت مهندسی شده افتاد که آقایان نتیجه را گرفتند. مهم این است که قضاوت را باید به عهده مردم گذاشت. در بازی رفت گفتم که 15 تیم یک بازی کند و یک تیم یک بازی دیگر انجام دهد. خیلی مثال ها است که قانون برای خیلی ها یک مدال دیگر است. در سینه ناظر می زنند اما ناظر جرات نمی کند گزارش دهد. به ما فحش می دهند و تماشاگران ما را می زنند. در بازی رفت خیلی چیزها مشخص شد. گفته های من در رادیو هست. مطمئناً نگاه مردم متفاوت است. مثال های زیادی است که بازیکن اعتراف می کند در جابجایی چه اتفاقی افتاده ولی کسی جرات نمی کند ورود کند.

او ادامه داد: چه جابه جایی هایی شد که به بایگانی رفت؟ اگر صحبت کنیم فایده ندارد. فوتبال همین است. زور ما به این جریان نمی رسد. ای کاش کارشناس ها یک بار برای همیسه خدا را در نظر بگیرند که در این بازی هم خیلی اتفاقات رخ داد.

قلعه نویی در واکنش به اینکه برانکو گفته از نظر فنی بهتر از سپاهان بود، و اینکه تیمش قبل از دادن بازیکن اخراجی استحقاق برتری در این بازی را داشت یا نه گفت: در دقایقی بهتر بودیم اما آن ها پرسپولیس بودند. آن ها با یک ذهنیت وارد بازی شدند. از نود ارومیه تا سپیدرود را در نظر بگیرید. خیلی چیزها دست تان می آید. اینها را برانکو گفت. بازیکن شان به کی روش فحش مادر داد. بازیکن تیمش شان به سینه ناظر می زند اما ناظر می ترسد گزارش بدهد. یقیناً الان هم امیر قلعه نویی را محروم می کنند. ما به خودمان افتخار می کنیم. امسال جام نگرفتیم اما عزت گرفتیم.

وی تاکید کرد: نگاه رنگی را کنار بگذارید ولی مردم درباره این بازی قضاوت خواهند کرد.

قلعه نویی درباره نقدها به تعویض هایش در این دیدار گفت: دست مان خالی بود. ما بازی را گرفتیم. بعد از اینکه ده نفره شدیم، تعویض ها را عوض کردیم.

او اتفاقاتی که بین نیمکت دو تیم رخ داد و اقدامات محسن خلیلی در کنار زمین گفت: برخی ها مصونیتی دارند که هر کاری می خواهند انجام می دهند. به سینه ناظر می زنند. یا محبت هایی که شامل حالشان می شود این اجازه را به آن ها می دهد. بازی سایپا و پرسپولیس را ببینید. بازی ما با پرسپولیس چه اتفاقتی رخ داد؟ این اتفاقات را با آرای صادر شده مقایسه کنید.

سرمربی سپاهان درباره وجود جنگ روانی علیه بازیکنان تیمش و علت اخراج بازیکنان این تیم اظهار کرد: تا دقیقه 20 سه بازیکن ما کارت زرد گرفتند. وقتی فحش می دهند و با دست شان حرکتی می کنند و به صورت کی روش می زنند و به پای یزدانی لگد می زنند ولی اتفاقی نمی افتد، این بازیکنان از نظر روانی بهم می ریزند. دو پنالتی زن اول و دوم ما اخراج شدند. قرار بود محمد ایران پوریان و کی روش پنالتی بزنند. 9 نفره باشید و فشار روی تیم باشد، نهایتاً پنالتی را خراب می کنید. به نظرم نباید امروز بحث فنی کنیم. باید از نظر فنی به بازیکنانم افتخار کنیم.

وی با اشاره به نشان دادن پرچم ژاپن در ورزشگاه های ایران، گفت: اگر نگاه رنگی را کنار بگذارید، از نگاه مردمی متوجه همه چیز می شوید که اتفاقات مهندسی شده است. دیدید که چه اتفاقاتی می افتد. مبارک شان باشد. قهرمانی را به آنها تبریک می گویم. در جام حذفی هم به فینال رفتند که باز هم به آن ها تبریک می گویم.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3061

به "قلعه نویی: آقایان با اتفاقات مهندسی شده در این سال ها نتیجه گرفتند، زور ما به این جریان نمی رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: آقایان با اتفاقات مهندسی شده در این سال ها نتیجه گرفتند، زور ما به این جریان نمی رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید