مازندران، جلالی: آینده برای بازیکنان نجیب و مخلص نساجی است، داوری مسئله ای نداشت

به گزارش راه ساری، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل پدیده مشهد ابراز رضایت کرد و آنها را بازیکنانی نجیب و مخلص دانست.

مازندران، جلالی: آینده برای بازیکنان نجیب و مخلص نساجی است، داوری مسئله ای نداشت

به گزارش خبرنگاران از مازندران، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از رجحان یک بر صفر تیمش مقابل پدیده شهر خودرو گفت: یک بازی بزرگ را پشت سر گذاشتیم، مقابل تیمی که دیروز هم گفتم که به زعم من بهترین فوتبال را در لیگ بازی می نماید. آنها خیلی راحت همدیگر را در زمین استفاده می کردند. با این حال ما در طول هفته تمرینات خوبی داشتیم و عملکرد بچه ها را دیدید.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در ادامه اضافه کرد: در نیمه دوم توپ دست بازیکنان پدیده بود، اما ما موقعیتی به آنها ندادیم. این نشان می دهد که آینده در اختیار این تیم است. بچه های ما بسیار مخلص و نجیب هستند. من تیم و بازیکن زیاد داشته ام، اما به این بازیکنان علاقه شدیدی دارم. از طرفداران مان هم تشکر می کنم که از ما حمایت کردند و این برد را تقدیم به آنها می کنم. داوری هم عملکرد خوبی داشت و مسئله ای خاصی نبود.

وی در واکنش به این مسئله که به نظر می رسد مهاجمان تیمش در زدن ضربه آخر مشکل دارند، گفت: قدر مسلم، ما یک تیم جامع الشرایط نیستیم. وقتی با این تیم کار می کنیم، باید اولویت را به چیزی بدهیم و در چیزی دیگر هم دست داشته باشیم. اولویت فعلی ما این است که حریف به صورت کامل در کنترل ما باشد. شما می دانید آن سه بازیکنی که در خط حمله بودند، در این کار انرژی زیادی گذاشتند. شاید برای زدن ضربه آخر انرژی زیادی بخواهند. این تاکتیک من است و شما باید این را قبول کنید و اجتناب ناپذیر است. به نظرم امروز دافه نزدیک 12 کلیومتر دوید. مهدی نظری و سایر بازیکنان هم همین طور. آنها دوندگی بالایی در زمین داشتند.

جلالی در واکنش به این مسئله که آیا داوری مسئله ای نداشت و اینکه شوتی که نظری زده بود و به دست مدافع پدیده برخورد کرد، خطای هند بوده است یا نه، گفت: من متوجه نشدم، اما داوری مشکل خاصی نداشت.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2358

به "مازندران، جلالی: آینده برای بازیکنان نجیب و مخلص نساجی است، داوری مسئله ای نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مازندران، جلالی: آینده برای بازیکنان نجیب و مخلص نساجی است، داوری مسئله ای نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید