محرومیت 4 جلسه ای گل محمدی به خاطر اتفاقات دربی، 1 جلسه محرومیت فرهاد مجیدی برای اتفاقات دیدار با گل گهر

به گزارش راه ساری، خبرگزاری خبرنگاران- آرای انضباطی دربی تز سوی کمیته انضباطی منتشر شد و مطابق حکم کمیته انضباطی یحیی گل محمدی 4 جلسه قطعی و دو جلسه تعلیقی محروم شده است.

محرومیت 4 جلسه ای گل محمدی به خاطر اتفاقات دربی، 1 جلسه محرومیت فرهاد مجیدی برای اتفاقات دیدار با گل گهر

به گزارش خبرنگاران، آرای انضباطی دربی منتشر شد. محرومیت سرمربی پرسپولیس در حالی شش جلسه اعلام شده که دو جلسه از آن تعلیقی است. بر اساس اعلام کمیته انضباطی در دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور که 26 اسفند 1400 برگزار گشت، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و شش جلسه محرومیت از همراهی تیم در مسابقات لیگ برتر که دو جلسه آن به مدت یک سال تعلیقی است، محکوم شد که این رای قابل تجدیدنظرخواهی است. همچنین باشگاه پرسپولیس به دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا و همینطور سوء رفتار تیمی ناشی از 6 اخطار به ترتیب مطابق با ماده 50 و 58 مقررات انضباطی به پرداخت دویست میلیون ریال و دویست و چهل میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در دیگر بخش آرای مربوط به این بازی بهزاد غلامپور مربی تیم استقلال به دلیل بدرفتاری در قبال بازیکن مقابل به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم در لیگ برتر و پرداخت دویست میلیون ریال محکوم شد. باشگاه استقلال نیز به دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا مطابق با ماده 50 مقررات انضباطی به پرداخت دویست میلیون ریال محکوم شد. همچنین کلیه آرای مرتبط با این مسابقه به جز محرومیت سرمربی باشگاه پرسپولیس قطعی است.

یحیی گل محمدی پس از شرکت در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل اتفاقات دربی 98، گفت: من که نباید صحبت کنم. صحبت های مان را در جلسه مطرح کردیم. رها کنید، چون صحبتی ندارم و در آینده حرف می زنم.

به این ترتیب یحیی گل محمدی می تواند در بازی جام حذفی تیمش را هدایت کند و مسئله ای از این بابت نخواهد داشت اما در صورتی که کمیته استیناف، حکم را نشکند، گل محمدی به ترتیب بازی مقابل پیکان، ذوب آهن، سپاهان و تراکتور را از دست می دهد.

بر اساس اعلام کمیته انضباطى در بازی دو تیم استقلال و گل گهر سیرجان از سری مسابقات هفته بیست و یکم برتر فوتبال کشور که پانزدهم اسفند 1400 برگزار گشت، فرهاد مجیدی سرمربی تیم استقلال به دلیل رفتار غیر ورزشی به پرداخت پانصد میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یک سال از مسابقات لیگ برتر محکوم شد. ضمن اینکه فرزاد مجیدی مربی و رضا آذری بازیکن این تیم نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی به پرداخت سیصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

علیرضا رضایی دیگر بازیکن استقلال به دلیل رفتار تهاجمی نسبت به نیمکت تیم حریف به پرداخت سیصد میلیون ریال و یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یک سال از مسابقات لیگ برتر محکوم شد. همچنین باشگاه استقلال به دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا و همینطور سو رفتار تیمی ناشی از 7 اخطار به ترتیب مطابق با ماده 50 و 58 مقررات انضباطی به پرداخت دویست میلیون ریال و دویست و هشتاد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در ادامه آرای مربوط به این دیدار، امین قاسمی نژاد بازیکن تیم گل گهر به دلیل بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه (داور) ضمن پرداخت سیصد میلیون ریال به یک جلسه محرومیت از بازی های لیگ محکوم شد. حیدر افسری سرپرست تیم گل گهر به خاطر رفتار غیر ورزشی به پرداخت سیصد میلیون ریال محکوم شد و باشگاه گل گهر سیرجان به دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا و همینطور سو رفتار تیمی ناشی از 7 اخطار به ترتیب مطابق با ماده 50 و 58 مقررات انضباطی به پرداخت دویست میلیون ریال و دویست و هشتاد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 خرداد 1401 بروزرسانی: 28 خرداد 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14593

به "محرومیت 4 جلسه ای گل محمدی به خاطر اتفاقات دربی، 1 جلسه محرومیت فرهاد مجیدی برای اتفاقات دیدار با گل گهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت 4 جلسه ای گل محمدی به خاطر اتفاقات دربی، 1 جلسه محرومیت فرهاد مجیدی برای اتفاقات دیدار با گل گهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید