محمودزاده: سازمان لیگ از مدیران شهرداری تبریز و مسئولان مرتبط ورزش آذربایجان شرقی شکایت می کند

به گزارش راه ساری، فریبرز محمودزاده، مسئول برگزاری رقابت های لیگ دسته اول فوتبال گفت که سازمان لیگ فوتبال، قصد دارد از مدیران باشگاه شهرداری تبریز و مسئولان ورزش استان آذربایجان شرقی که در غیبت شهرداری مقابل مس کرمان دخالت داشتند، شکایت کند.

محمودزاده: سازمان لیگ از مدیران شهرداری تبریز و مسئولان مرتبط ورزش آذربایجان شرقی شکایت می کند

فریبرز محمودزاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره عدم حضور تیم فوتبال شهرداری تبریز در دیدار هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال مقابل مس کرمان گفت: با توجه به روندی که در هفته های گذشته لیگ دسته اول و نظم بازی ها داشتیم، متأسفانه باشگاه شهرداری تبریز تا این لحظه هنوز به صورت رسمی، مکاتبه ای درباره بازی با مس کرمان با ما نداشته است.

وی با اشاره به غیبت تبریزی ها در دیدار فصل گذشته مقابل شاهین شهرداری بوشهر گفت: آنها سال گذشته مقابل شاهین حاضر نشدند و بازی 3 بر صفر به سود تیم میزبان اعلام شد. امتیازهای همین بازی مسبب صعود تیم بوشهری به لیگ برتر فوتبال بود، البته این حرف، دلیلی بر این نیست که شاهین شهرداری بوشهر شایسته صعود به لیگ برتر نبود، اما در این بین یک مسابقه لیگ دسته اول برگزار نشد که مسبب آن، باشگاه شهرداری تبریز بود، نه شاهین. شهرداری این هفته هم مقابل مس کرمان حضور نیافت تا دوباره لیگ یک را دچار چالش کند.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا مدیران باشگاه تبریزی، سازمان لیگ را از تصمیم خود باخبر کرده بودند یا خیر، شرح داد: عوامل تیم میزبان در دیدارهای امسال و سال گذشته آماده برگزاری مسابقه بودند و مأموران نیروی انتظامی، آمبولانس و حتی داوران بازی به ورزشگاه آمدند، اما باشگاه شهرداری تبریز مکاتبه ای در خصوص این بازی با سازمان لیگ نداشت. فقط مدیر تیم شهرداری گفت که در این مسابقه حاضر نمی شوند.

دلیل غیبت شهرداری تبریز، اختلاف حقوقی با مسائل داخلی استان آذربایجان شرقی است.، محمودزاده ضمن بیان این جمله به خبرنگاران گفت: آیا راه حل موضوع، این بود که در یک دیدار حاضر نشوند و لیگ را دچار چالش کنند؟ قطعاً راه حل بهتری وجود داشت، اما مدیران باشگاه شهرداری عملکرد خودشان و استان آذربایجان شرقی را زیر سؤال بردند و این کار غیرحرفه ای را انجام دادند. مدیران این باشگاه مدعی تغییر نام بودند، اما هیئت فوتبال استان، تأییدیه این موضوع را به ما نفرستاد.

وی با اعلام خبر شکایت مسئولان سازمان لیگ از باشگاه شهرداری تبریز خاطر نشان کرد: ما در سازمان لیگ، شکایت رسمی خود را از مدیران باشگاه شهرداری تبریز و نیز مسئولان ورزش استان آذربایجان شرقی که مسبب این اتفاق بزرگ شدند و لیگ را با چالش روبرو کردند، اعلام می کنیم. ما از مدیر تیم شهرداری که فصل گذشته هم در این تیم حضور داشت و یکی از مسببان اصلی موضوع بود هم شکایت می کنیم و شکایت خود را به کمیته های اخلاق و انضباطی و حراست فدراسیون فوتبال، ارائه خواهیم کرد.

مسئول برگزاری رقابت های لیگ دسته اول فوتبال با بیان اینکه شکایت سازمان لیگ روز شنبه به فدراسیون فوتبال ارسال می شود، شرح داد: من از منبعی موثق در شهر تبریز شنیدم که گفت مدیران شهرداری تبریز گفته اند چرا این همه هزینه کنیم، به کرمان برویم و چند گل بخوریم! هزینه ای پرداخت نمی کنیم، جریمه آن را می دهیم و در مسابقه بعدی با قدرت حاضر می شویم! ما تا پیگیری حقوقی و حصول نتیجه، اجازه نمی دهیم باشگاه شهرداری تبریز چنین نگاهی داشته باشد.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 6991

به "محمودزاده: سازمان لیگ از مدیران شهرداری تبریز و مسئولان مرتبط ورزش آذربایجان شرقی شکایت می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمودزاده: سازمان لیگ از مدیران شهرداری تبریز و مسئولان مرتبط ورزش آذربایجان شرقی شکایت می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید