معجزه ای برای فرهاد

به گزارش راه ساری، معادله قهرمانی استقلال به این صورت است که آبی پوشان در هر سه مسابقه پیروز شوند، پرسپولیس حداکثر سه امتیاز کسب کند و سپاهان هم در این سه بازی حداقل یکی را پیروز نشود.

معجزه ای برای فرهاد

معادله قهرمانی استقلال، سخت اما ممکن ، معجزه ای برای فرهاد

فرهاد مجیدی درست زمانی به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شد که شانس قهرمانی این تیم تقریباً از دست رفته بود. با این حساب او این شانس را دارد که حداقل کسی از او توقع قهرمانی ندارد. با همه این ها اگر فرهاد کمی خوش شانس باشد و در کنار خوش شانسی پیروز گردد از سه بازی باقی مانده 9 امتیاز بگیرد، حتی می تواند برای جشن قهرمانی هم آماده گردد.

معادله قهرمانی استقلال به این صورت است که آبی پوشان در هر سه مسابقه پیروز شوند، پرسپولیس حداکثر سه امتیاز کسب کند و سپاهان هم در این سه بازی حداقل یکی را پیروز نگردد.

رجحان استقلال نسبت به دو تیم بالای جدول، تفاضل گل بهتری است که دارد. استقلال در صورت جبران امتیازها، شانس حضور در رتبه ای بالاتر از این دو تیم را دارد. با توجه به سه بازی نسبتا ساده ای که استقلال پیش روی دارد اصلا بعید نیست که فرهاد مجیدی هر 9 امتیاز را کسب کند. هرچند مهم تر از نتایج استقلال، این است که پرسپولیس هم تا می تواند امتیاز از دست بدهد.

استقلال علاوه بر اینکه بازی های خیلی ساده تری نسبت به پرسپولیس دارد، تا انتها فصل یک میزبانی بیشتر هم دارد. پرسپولیس در این سه بازی فقط میزبان ماشین سازی است، در حالی که استقلال در تقابل با استقلال خوزستان و سپیدرود باید در استادیوم آزادی بازی کند.

بازی های استقلال تا انتها فصل مقابل استقلال خوزستان (میزبان)، ماشین سازی و سپیدرود (میزبان) است. در حالی که پرسپولیس با تراکتورسازی، ماشین سازی (میزبان) و پارس جم باید دیدار کند. سخت ترین بازی سپاهان هم در مشهد و مقابل پدیده برگزار می گردد که مجیدی برای این بازی به تکرار نتیجه پدیده در هفته گذشته امیدوار است.

برای استقلال مهم تر از همه این اتفاقات، از دست دادن امتیاز توسط پرسپولیس است. پرسپولیس هم اکنون 6 امتیاز بیشتر از استقلال دارد و با کسب حداقل 4 امتیاز، به طور قطعی در رتبه ای بهتر از استقلال قرار خواهد گرفت. البته آبی ها امیدوارند که همین هفته تراکتورسازی بتواند پرسپولیس را متوقف کند تا این فاصله جبران پذیر گردد.

پرسپولیس اگر حداکثر سه امتیاز از این سه بازی کسب کند و استقلال در هر سه مسابقه پیروز گردد، معجزه برای فرهاد مجیدی رخ می دهد و می تواند بعد از سه مسابقه، جام قهرمانی را بالای سر ببرد. البته در صورتی که سپاهان هم در این سه بازی حداقل یکی را پیروز نگردد. سپاهان تا انتها فصل با ماشین سازی، پدیده و استقلال خوزستان بازی دارد.

2 - 380

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2545

به "معجزه ای برای فرهاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معجزه ای برای فرهاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید