مهینی: همه هدف ما صعود از گروهمان است

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، سرمربی تیم ملی نوجوانان بانوان کشورمان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از مسابقات قهرمانی آسیا 2019 در جمع سرمربیان تیم های حریف و خبرنگاران حاضر شد و جوابگوی سوالات آنان بود. مسئول رسانه ای رقابت های نوجوانان بانوان آسیا در ابتدای کنفرانس مطبوعاتی سرمربیان تیم های حاضر در گروه A ضمن خوش آمدگویی، از آنان خواست تا در ابتدا صحبت های خود را در مورد مسابقات بیان نمایند.

مهینی: همه هدف ما صعود از گروهمان است

شادی مهینی، سرمربی تیم ملی نوجوانان بانوان کشورمان ضمن تشکر و قدردانی از میزبانی خوب لائوس گفت: پس از صعود تیم ملی به مرحله دوم تمرینات آماده سازی خود را شروع کردیم و به آمادگی نسبی خوبی رسیده ایم.، خوشحالیم که در مقابل تیم هایی همچون استرالیا، لائوس و ویتنام بازی می کنیم. تمام کوشش خود را بکار گرفته تا از این مرحله نیز صعود کنیم و امیدواریم که نتایج قابل قبولی را بدست آوریم. همه هدف ما صعود از گروهمان است.

وی در ادامه در پاسخ به سئوال خبرنگار کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد شرایط آب و هوایی محل برگزاری مسابقات گفت: ما تنها تیمی هستیم که نسبت به شرایط جوی با دیگر تیم ها تفاوت داریم. بازیکنان ما به این شرایط عادت ندارند. اما تیم ملی نوجوانان بانوان ایران تمام کوششش را برای رسیدن به این هدف بزرگ انجام خواهد داد.

سرمربی تیم ملی درباره بازی برابر استرالیا گفت: اولین بازی ما فردا مقابل استرالیا است برگزار می گردد. اصولا نتیجه اولین بازی برای همه بسیار مهم است و این برای ما نیز مستثنی نیست. تیم استرالیا سه روز زودتر به اینجا آمده است و تمرینات خود را با شرایط جوی اینجا پشت سر گذاشته است. امیدوارم شاهد بازی خوبی از هر دو تیم باشیم.

سرمربی کشورمان در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر برنامه های ایران برای حضور در این دوره رقابت ها چگونه بود،گفت: از سال 2018 بازیکنان را در سه مرحله استعدادیابی کردیم. همچنین در 9 منطقه کشور بازیکن مستعد را شناسایی و در قالب 14 تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت 60 بازیکن را برای پشتوانه سازی تیم ملی زیر 19 سال کشورمان انتخاب کردیم تا در آینده پشتوانه خوبی برای رده سنی جوانان داشته باشیم.

وی در سرانجام اضافه کرد: آنچه مسلم است با برگزاری این رقابت ها با فرهنگ کشورها آشنا می شویم و دوستی ها محکم تر خواهد شد. اما در کنار همه اینها تیم ها آمده اند تا قدرت فوتبال کشور خودشان را به همدیگر به نمایش بگذارند.

مجله سرگرمی: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1568

به "مهینی: همه هدف ما صعود از گروهمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهینی: همه هدف ما صعود از گروهمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید