موارد آرایشی که مرد ها دوست ندارند

به گزارش راه ساری، خبرنگاران - ترجمه از هدی بانکی: زن ها متوجه ریزترین جزئیات می شوند و اگر مرد ها کوچک ترین کار اشتباهی مرتکب شوند آن را مطرح می نمایند و نمی توانند از آن بگذرند.

موارد آرایشی که مرد ها دوست ندارند

اما مرد ها چطور؟ آیا آن ها هم متوجه اشتباهات جزئی زن ها می شوند؟ اصلا آیا یک مرد معمولی که دغدغه اش مُد و این جور چیز ها نیست واقعا چیزی از آرایش و عطر و استایل های زنانه می فهمد؟ برخی از مرد ها بله! در این مطلب به شما می گوییم بیشتر مرد ها چه چیز هایی را در آرایش و ظاهرتان نمی پسندند.

مدل موی بسیار پیچیده و بافته شده

مدل موی بسیار پیچیده شده و سفت بافته شده بیشتر مناسب عکس های بسیار تجملاتی و باشکوه در فضای استودیو است، اما در سایر موقعیت ها، مرد ها مدل طبیعی مو ها را ترجیح می دهند. دیدن و لمس کردن مو های آزاد و رها که هیچ تافت و ژلی ندارد برای مرد ها بسیار خوشایندتر و دوست داشتنی تر است.

کرم پودر زیاد و سنگین

کرم پودر برای این است که خطوط ریز و لکه ها را بپوشاند و پوست تان را سالم و لطیف جلوه دهد. حتی کرم پودر می تواند رنگ چهره را روشن و درخشان کند. اما اگر کرم پودرتان خودش را نشان بدهد پس یعنی کارتان را حرفه ای انجام نداده اید. کرم پودر روی پوست تان را نه تنها هیچکس نباید ببیند بلکه حتی خودتان هم نباید ببینید. کرم پودر باید به خوبی روی پوست تان بنشیند وگرنه جلوه خوبی ندارد و هیچ مردی دوست ندارد با چنین صحنه ای روبرو گردد.

زرق و برق روی پلک ها

اگر میکاپ آرتیست حرفه ای نیستید بهتر است استفاده از سایه چشم های براق و درخشان را کلا فراموش کنید. خیلی کم هستند خانم هایی که چنین سایه چشم هایی به زیبایی شان اضافه می نماید. سایه چشم مات همواره بهتر است، زیرا چین و چروک های پلک را نشان نمی دهد.

مژه های به هم چسبیده

این اتفاق معمولا زمانی می افتد که زیاد ریمل می زنید. مژه ها با ریمل زیاد به هم می چسبند و جلوه خوبی ندارند. همواره از ریمل با کیفیت از برندی خوب بهره ببرید. چند برند را امتحان کنید تا بینید کدامیک برای شما از همه مناسب تر است. ریملی که روی پلک های تان پخش نگردد یا بعد از یک دو ساعت نریزد و پاک نگردد مناسب است. بعد از ریمل زدن از یک برس مخصوص مژه برای باز کردن مژه ها از هم و برداشتن ریمل اضافی بهره ببرید.

مو های اضافی

چه بخواهید و چه نه، مرد ها پوست نرم و بدون مو را می پسندند. بهتر است پا ها و زیر بغل تان را کاملا تمیز و شیو کنید. این جور چیز ها حتی از آرایش هم مهمترند، چون نشان می دهند شما به بهداشت و تمیزی تان اهمیت می دهید و حتی بدون آرایش هم می توانید جذاب باشید.

پوست خشک

لمس کردن پوست خشک خوشایند نیست. آرنجی که از خشکی زبر شده یا پاشنه های ترک خورده ظاهر بسیار بدی دارند. از مرطوب کننده های خوب و مغذی و کرم ها و لوسیون هایی که متناسب با نوع پوست تان هستند بهره ببرید و پوست تان را همواره لطیف و مرطوب نگه دارید.

دهان بد بو و دندان های زرد

دندان های زرد و نفسی که بوی نامطبوعی دارد هرگز و برای هیچکس جذاب نیست. ببینید مشکل از کجاست. سیگار می کشید؟ یا اینکه فقط بهداشت تان کافی نیست؟ شاید زیاد قهو یا چای می نوشید؟ به هر جال تمام کوشش خود را بکنید تا هر چه زودتر مشکل را برطرف کنید. از خمیر دندان سفید کننده بهره ببرید تا لبخند هایی درخشان تر و زیباتر داشته باشید. علت بد بویی دهان تان را نیز پیدا کنید تا متناسب با این علت، راه چاره درست را در پیش بگیرید.

خط لب تیره

فرض کنید به یک شام دعوت شده اید، پس باید در رژلب و خط لبی که انتخاب می کنید بینهایت دقت کنید، زیرا باید در نظر بگیرید بعد از خوردن غذا، احتمالا رژلب تان محو می گردد و خط لب نمایان خواهد شد. اگر خط لب تان تیره تر از رژلب یا رنگ طبیعی لب های تان باشد جلوه بسیار بدی پیدا می کنید که ابدا خوشایند نیست. چنین تضادی را هیچکس نمی پسندد. رژلب تان را از نزدیک ترین رنگ به رنگ طبیعی لب های تان انتخاب کنید و سعی کنید خط لب تان نیز از همان رنگ باشد.

منبع:onlymyhealth

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: برترین ها
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3341

به "موارد آرایشی که مرد ها دوست ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موارد آرایشی که مرد ها دوست ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید