می ترسم سوییس را ترک کنم دستگیر شوم

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، سپ بلاتر رئیس فیفا اعتراف کرد تا زمانی که ترس از دستگیر شدن داشته باشد، کشورش سوییس را ترک نمی کند.

می ترسم سوییس را ترک کنم دستگیر شوم

تمام اعضای حاکم بر مدیریت این ورزش در مرکز فساد مالی عظیمی هستند و با تحقیقاتی که اف بی آی رهبری آن را برعهده گرفته و با ادعاهای مربوط به دریافت رشوه که قدمت آن به سال 1991 برمی شود، منجر به دستگیری 14 نفر شده است.

علاوه بر این، مقامات سوییسی پرونده ای را درباره رای فیفا برای انتخاب روسیه و قطر برای میزبانی دو جام جهانی بعدی در دست بررسی دارند.

در حالی که هنوز اتهام به تخلفی متوجه بلاتر نیست، یک ماه پیش و تنها چند روز پس از این که او بار دیگر به عنوان رییس فیفا معرفی گشت، اعلام انصراف داد.

در هر حال با وجود تکرار بی گناهی خود، بلاتر اعتراف کرده از این که توسط مقامات آمریکایی دستگیر شود بسیار می ترسد و برای همین ریسک شرکت در فینال جام جهانی زنان در کانادا را نمی پذیرد.

بلاتر 79 ساله در پاسخ به سوالی که نشریه ولت آم زونتاک از وی درباره این سفر پرسید، گفت: نه از ترس اینکه آمریکایی ها چیزی علیه من به دست آورده باشند، بلکه برای اینکه دستگیری من ممکن است منجر به برهم خوردن نظر عمومی شود، به این سفر نمی روم.

وی اضافه کرد: تا زمانی که همه چیز مرتب شود، قصد ندارم ریسک خطر را بپذیرم.

وی همچنین گفت: پس از سونامی، به کمی زمان برای بهبود اوضاع نیاز دارم. شک به خود یکی از بزرگترین دشمنان یک رهبر است، اما من به آنچه انجام دادم باور دارم. هدفم این نیست تا دوباره به عنوان یک کاندیدا معرفی شوم اما اینجا هستم تا مبارزه کنم، نه برای خودم، بلکه برای فیفا. انتقادها به من صدمه نمی زند. آنچه به من صدمه می زند نفرت است، حسادتی است که به نفرت بدل شده است.

بلاتر گفت: از این می ترسم که بخواهند به فیفا آسیب بزنند، که متعلق به من است. مثلا همه از مرگ می ترسند- اما من از این که کارهایم در فیفا را بررسی کنند، نمی ترسم.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5659

به "می ترسم سوییس را ترک کنم دستگیر شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می ترسم سوییس را ترک کنم دستگیر شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید