ناظم الشریعه: همان بهتر که کویت به تورنمنت مشهد نیامد، فوتسال پولی ندارد که دوپینگ داشته باشد

به گزارش راه ساری، سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان از اینکه تیم ملی کویت به تورنمنت مشهد نیامد و مسابقات یادشده با حضور تیم های اروپایی برگزار خواهد شد، استقبال کرد.

ناظم الشریعه: همان بهتر که کویت به تورنمنت مشهد نیامد، فوتسال پولی ندارد که دوپینگ داشته باشد

محمد ناظم الشریعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره تورنمنت سه جانبه مشهد که با حضور تیم های ایران، اسلواکی و بلاروس برگزار خواهد شد، گفت: با توجه به غیبت اوکراین، این تورنمنت را با سه تیم برگزار خواهیم کرد. برای من کیفیت این مسابقات مهمتر از کمیت آن است. کیفیت بالا باشد بهتر از این است که تیم های آسیایی را وارد تورنمنت کنیم.

وی در ادامه اضافه کرد: البته تلاش می کنیم در این تورنمنت با یکی از کشورها دو بار بازی کنیم. فعلاً چیزی قطعی نیست و باید تیم ها بیایند و بعد با آنها صحبت کنیم. سال قبل هم ما به اسلواکی رفتیم و یک تورنمنت سه جانبه در این کشور برگزار کردیم که خیلی خوب بود.

سرمربی تیم ملی درباره دعوت از بازیکنان لژیونر به این اردو شرح داد: در هر صورت برخی از بچه ها را که پیگیر شرایط شان بودیم، به این اردو دعوت کردیم تا شرایط آنها را ببینیم.

ناظم الشریعه راجع به کناره گیری غیرمنتظره کویت از تورنمنت مشهد نیز بیان نمود: همان بهتر که کویت نیامد! به شخصه دوست ندارم کیفیت یک تورنمنت پایین بیاید. خدای ناکرده دوست هم ندارم بگویم کویت تیم ضعیفی است. این تیم در یک سال گذشته خیلی فعال بوده است، اما من می گویم این تورنمنت ها با حضور تیم های اروپایی برگزار می شوند و بهتر است همین رویه را هم ادامه دهیم.

ناظم الشریعه در واکنش به اینکه گفته می شود تست دوپینگ ابوالقاسم عروجی مثبت اعلام شده است و آخرین شرایط این بازیکن ملی پوش یادآور شد: مدارک این بازیکن را آماده کردیم و تحویل دکتر نوروزی (رئیس سابق فدراسیون پزشکی و ورزشی) دادیم. ان شاءالله اگر گزارش خوبی نوشته شود، مشکل او هم حل خواهد شد. متأسفانه همه موضوع دوپینگ در فوتسال را به چشم فوتبال نگاه می کنند و این خیلی بد است. اگر بدانند فوتسال چه وضعی دارد این طور قضاوت نمی کنند! موضوع دوپینگ عروجی یک اتفاق سهوی بود و دوست ندارم خیلی روی آن ریز شویم.

وی در پاسخ به این پرسش که منظورش از نگاه فوتبالی به مسئله دوپینگ چیست، گفت: به هرحال فوتبال را یک طور دیگر نگاه و تصور می کنند فوتسال هم همان شرایط را دارد. با این دید وقتی هم می شنوند دوپینگی اتفاق افتاده است، همه می گویند فلان مقدار پول می گیرند و دوپینگ هم می کنند، در حالی که اصلاً در فوتسال این پول ها نیست که دوپینگی باشد! تا جایی که من می دانم یک اتفاق سهوی بوده است. مدارک هم تحویل داده شده است و تمام تلاش مان را می کنیم تا این مشکل برطرف شود.

انهای پیام،

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 6725

به "ناظم الشریعه: همان بهتر که کویت به تورنمنت مشهد نیامد، فوتسال پولی ندارد که دوپینگ داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناظم الشریعه: همان بهتر که کویت به تورنمنت مشهد نیامد، فوتسال پولی ندارد که دوپینگ داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید