نکونام: روی یک ضربه استثنایی شکست خوردیم

به گزارش راه ساری، سرمربی فولاد خوزستان می گوید تیمش روی یک گل استثنایی بازی را به صنعت نفت آبادان واگذار کرده است.

نکونام: روی یک ضربه استثنایی شکست خوردیم

به گزارش خبرنگاران، جواد نکونام بعد از شکست تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: شروع این بازی برای هر دو تیم خوب نبود. اشتباهات بچگانه از هر دو تیم دیده شد. اواخر نیمه اول کارمان بهتر شد و به دنبال شروع بهتر در نیمه دوم بودیم که متاسفانه گل بدی را دریافت کردیم. بعد از گل شکل تیمی خودمان را حفظ کردیم و خیلی موقعیت داشتیم.

وی ادامه داد: در نیمه اول شیمبا و محمد قاسمی نژاد گل نزدند. یک پنالتی ما را اعلام نکردند. داور عملکرد خوبی داشت اما روی صحنه خطا اشتباه کرد و پنالتی ما را نگرفت. باز هم موقعیت داشتیم و دیداری را که باید به راحتی می بردیم، روی گل استثنایی شکست خوردیم.

سرمربی فولاد خوزستان درباره حل مشکل گلزنی تیمش اظهار داشت: آقای گل لیگ گذشته را در اختیار داریم. اگر پنج گل دیگر هم نزند، اشکال ندارد. باید بیشتر تلاش کنیم و گل های بیشتری بزنیم. من در سی دقیقه ابتدایی از تیمم راضی نبودم. نباید در خانه خودمان بد شروع می کردیم. من از این مسئله ناراحت هستم ولی بعد از دقایق ابتدایی، چندین موقعیت خوب داشتیم. ظلم به فوتبال و فولاد انجام شد و روی یک ضرب عجیب گل خوردیم.

نکونام درباره عجله بازیکنان تیمش در زدن گل و به اشتباه افتادن در طول بازی گفت: در طول بازی بسیار آرام بودیم و عجله نکردیم. ما به تیم حریف اجازه خلق موقعیت ندادیم. ما بعد از گلی که دریافت کردیم، اشتباهات مان را کاهش دادیم.

سرمربی فولاد خوزستان درباره کمبود هواداران تیمش در این بازی اظهار کرد: باید قانون و مقررات جدید به درستی اجرا شود. فوتبال بدون تماشاگر معنی ندارد. امروز در استادیوم ما هواداران پراکنده نشسته بودند و یک سری هم نتوانستند بلیت بگیرند.

وی به شرایط تیمش در این دیدار اشاره کرد و گفت: به علت مصدومیت ها ما چند بازیکن خودمان را در اختیار نداشتیم. امیدوارم تا بازی با استقلال نفرات مدنظر خودمان را جذب کنیم. بعد از این دیدار نباید کم و کسری داشته باشیم.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 4580

به "نکونام: روی یک ضربه استثنایی شکست خوردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: روی یک ضربه استثنایی شکست خوردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید