همه ما جواد خیابانی هستیم

به گزارش راه ساری، اون لحظه ای که استاد گفت Why your team in world cup no اون همه ما بودیم...

همه ما جواد خیابانی هستیم

به گزارش خبرنگاران، روزنامه قانون نوشت: همون طور که می دونین استاد جواد خیابانی در مصاحبه با سرمربی تیم بولیوی بار دیگر نشان دادند که ایران و ایرانی توی هیچ چیزی کم نمیاره. یعنی ثابت کردن آدم می تونه کتاب ترجمه کنه بدون این که زبان بلد باشه. مثل این که آقای دن بیلزریان بیاد در مورد تحکیم خانواده صحبت کنه. در واقع اون لحظه ای که استاد گفت Why your team in world cup no اون همه ما بودیم.

همه ماهایی که توی کپشن می نویسیم to be or not to be that is the question در حالی که خود شکسپیر کامنت می ذاره: دادا میشه فارسیشو بگی ما هم بفهمیم؟ همه ماهایی که وقتی یه کشور خارجی می ریم باید برای خرید یه دونه سوسیس هزار جور ادا دربیاریم، پانتومیم بازی کنیم، عکس نشون بدیم، پدر گوگل ترنسلیت رو دربیاریم، آخر سر هم سوسیس فروش خارجی بگه: عزیزم سوسیس می خوای بگو سوسیس می خوام این اداها چیه؟ ولی وقتی برمی گردیم ایران و سر سفره می شینیم می گیم لطفا اون سالت (salt) رو پلیز می کنین بدین به من یه کم روی قرمه وجتبلم بریزم.

همه ماهایی که برای هم کامنت می ذاریم کلی میسِت کردم ولی وقتی ازمون می پرسن میس یعنی چی؟ می گیم می دونی میس معادل فارسی نداره اممممم میس یعنی یه جور حس امممم می دونی آی دو نو وات ایز این پرشین! همه ماهایی که وقتی دکتر روحانی گفت پیس و فرندشیپ برای مردم آمریکا آوردم، ذوق کردیم و با سوت و کف و هورا ریختیم توی خیابون و گفتیم ایول بابا اون قبلیه توی سلام علیک می گفت یس یس. تنکس گاد آی لاو یو فور گود دیس پرزیدنت.

همه ماهایی که از 3 سالگی تا 30 سالگی 15 تا مدرک زبان جمع کردیم. بابامون پول یه لکسوس رو ریخت پای کلاس زبان ولی فقط می دونیم در جواب هلو هاو آر یو باید بگیم آیم فاین تنک یو. حتی چهارتا فحش انگلیسی هم یاد نگرفتیم که اگه یه روز دعوا شد کم نیاریم!

همه ماهایی که فیلم رو بدون سابتایتل نگاه می کنیم و ادعا می کنیم که وی آندرستند چی می گن تو فیلم ولی آخرش می گیم بتمن اونی بود که لباس بِلَک تنش بود؟ یا اونی که تار عنکبوتی می زد؟

همه ماهایی که به انتشار کتاب جواد خیابانی گیر می دیم و جاج می کنیم ولی نمی گیم شاید داده یکی دیگه براش ترنسلیتور نموده.

اصلا انقدر اعصابم خرده که

I dont speak farsi bishtar az in

.Velam konid baba

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 429

به "همه ما جواد خیابانی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه ما جواد خیابانی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید